• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mycha od Dream Machines
#41
Przyznam szczerze, że DM robi świetną robotę.
Dawno nie było marki, która podchodzi w ten sposób.
Wszystko odwzorowane jak należy.
"Drobne" korekty, które rzeczywiście mają zastosowanie; usprawnienie sterowników, pominięcie przycisków w kopii Sensei'a, produkcja zarówno wersji Matte, jak i Glossy.
Bezśrubowy montaż PCB w celu ograniczenia wagi, który swoją drogą jest solidnym rozwiązaniem.
Bez zbędnych ledów, bez swojego "widzimisię", bez ułudy.
Przede wszystkim - chcą i dają się słuchać.
"Refresh" EC2-B, przy koncepcji DM3, wygląda na nieudany eksperyment.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#42
Widać że się starają i to prawda że słuchają użytkowników. Ja nie miałam okazji dłużej potestować ich myszki, bo po prostu była dla mnie za duża, może jak wyjdzie ta a'la Kinzu, to będę mogła ją sprawdzić.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#43
https://imgur.com/a/Wv3br

Ja to tutaj zostawie xd Warto spojrzeć na datę. Jak im to wypali to muszę się do nich zgłosić o prace :D
Odpowiedz
#44
Mi też DM1 Pro S była za duża (dupsko), więc może ta przypasuje. Jedynie boję się tego braku przycisków bocznych, bo pod "wstecz" mam mikrofon w CSiku, a pod "dalej" mam jump throw xD No i w przeglądarce też przyzwyczajenie już ;/
Odpowiedz
#45
Stachu - dobrze że im to podsunąłeś :D Steelseries olał swoje dzieło, to niech inni kontynuują.
Też boję się braku bocznych przycisków. Ale jeśli miałyby one być po obu stronach, to niech lepiej wcale ich nie będzie.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#46
[Obrazek: hw4Fqoq.png] - zachowałem screenshota prezentującego funkcje nowego dziecka DM.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#47
Widzę, że nawet alternatywne stopnie DPI zostały wplecione w bezsterownikowe ustawienia, duży plus.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#48
Ludzie już narzekają na za niskie polożenie sensora. Co o tym myslicie? Czy to może być realną wadą?
Odpowiedz
#49
(11-09-2017, 01:05 PM)Stachu napisał(a): Ludzie już narzekają na za niskie polożenie sensora. Co o tym myslicie? Czy to może być realną wadą?

Jak robisz coś nadgarstkiem a nie przedramieniem, czyli każdy precyzyjny ruch, to jakby dół myszki przesuwa się mniej niż górę, więc trochę lipa. Chyba że tylko ludzie tak gadają że za nisko, jak na moje oko to z tego zdjęcia wynika że chyba nie jest najgorzej ;p
Odpowiedz
#50
Wydaje mi sie ze w fpsach to nie powinno przeszkadzac. Wiekszosc ruchow wykonuje sie w prostej osi OX, a wydaje mi sie, ze to bardziej moze przeszkadzac w ruchach na skos.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.