• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mycha od Dream Machines
#21
Ta nowa mycha będzie miała mniejszą dupkę od Pro S?
No i czy wiecie coś czy soft do niej też będzie tak jak do Pro S? :D I ogólnie to w tym sofcie da się wyłączać podświetlenia?
I ogólnie to ten sześciokąt z 1.8/2.4 może być 1.8m kabla lub 2.4GHz bezprzewodowo? :D

Podobno tam coś maczacie palce w Dream Machines to może coś tam wiecie ;) A szczególnie kiedy można się jej spodziewać?
Odpowiedz
#22
Oni pewnie od dawna mają ją na testach, tylko nie mogą nic powiedzieć. Co do kształtu, jest to najprawdopodobniej kopia ss kinzu, tutaj masz porównanie:
[Obrazek: 0061b1.jpg]
[Obrazek: tumblr_inline_nwbkayov3G1qzo3r2_500.png]
Odpowiedz
#23
Kinzu czyli ta druga od lewej na dole (kinzu v2 taki sam kształt jak kinzu? Nie znam się ;d). Jakby to tak do dm1 pro S porównać, to na którą jeszcze z tych ze zdjęcia powinienem spojrzeć?
Odpowiedz
#24
Może tego na zdjęciach aż tak nie widać, ale kinzu (wszystkie wersje takie same) jest dużo mniejsza od sensei. DM1 pro S to kopia sensei.
Odpowiedz
#25
Kinzu, Kinzu, Kinzu!! Nadzieja w DM! :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#26
(11-07-2017, 06:52 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Może tego na zdjęciach aż tak nie widać, ale kinzu (wszystkie wersje takie same) jest dużo mniejsza od sensei. DM1 pro S to kopia sensei.

No mi DM1 Pro S bardzo się podobało, waga, szybkość kliknięcia LPM (może to wina tego że akurat idealnie tam palucha trzymałem gdzie trzeba), jeszcze jak teraz soft dodali to w ogóle fajna sprawa, ale przeszkadzała mi trochę ta dupa. Nie wiem jak to określić, bo G502 jest większą myszką, a leży mi w dłoni bardzo fajnie, ale jednak coś było nie tak.
Może ta nowa DM będzie mi pasowała pod takiego clawa lekko palmowanego xd A przez tą wagę Pro S postanowiłem sprzedać G502, bo po prostu się w tej lekkości zakochałem i chcę szukać właśnie lekką myszkę.
Odpowiedz
#27
bedzie odrobine wieksza od kinzu ale i tak mniejsza od kany ale to moje przeczucie :D
Odpowiedz
#28
cesarz dobrze pisze ;)
Odpowiedz
#29
https://dreammachines.pl/pl/dm3mini
Odpowiedz
#30
Ooo czuje że pasha o tej mysce powinien wiedzieć!
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.