• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mycha od Dream Machines
Jak byly kinzuaddery to myśle że kinzu machines sie jakiś stworzy :D
Odpowiedz
Tylko ja widzę jeden zasadniczy problem. DM3 ma tylko jedną PCB, a w Kinzu są 2. Na pierwszy rzut oka widać, że przełączniki w wewnątrz myszki mają inne położenie, przez co np. nakładając obudowę Kinzu na DM3, nie będzie się dało używać LMP i PPM.
A w DM3 mini dla mnie problemem jest obudowa, przez której materiał klik jest cholernie twardy.
Jeżeli się mylę, proszę mnie poprawić.

EDIT: Zagadajcie do DM, żeby zrobili dla mnie spersonalizowaną DM3 Mini. Marzenie by się spełniło :D
Odpowiedz
Jak dokręcisz śrubki w przedniej części myszy to klik robi się bardziej miękki, jeśli to nadal za mało, możesz przykleić kawałek plastiku (np. z opakowań po jakiś urządzeniach) na element naciskający switche.
Odpowiedz
Ok. Już mi to kiedyś polecałeś, lecz nie zdążyłem tego przetestować przed sprzedażą. Chyba znów kupię tą DM3. A wymiana D2FC-F-7N CH na D2F-01F J dużo zmieni w clicku?
Odpowiedz
lub podkleić na dobrej taśmie dwustronnej taką 0.5mm ala plexi , przykładowo https://www.ef3m.pl/pl/p/Plyta-PETG-VIVA...YcQAvD_BwE

jak przyciski mają za długi klik, to jest to dobre rozwiązanie
Odpowiedz
Jak znajdę trochę czasu i chęci to potestuję to na starych myszkach. Dzięki za rady.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.