• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HyperX Cloud czy SteelSeries Arctis 3?
#11
(10-11-2017, 11:19 AM)XeXu napisał(a): HD'ki uzupełniają bardzo dobrze twoje kryterium.
Są wygodne, dobra scena, dźwiękowo to wyżłobienie całego budżetu.
Wszystko czego potrzebujesz, no może oprócz dmuchniętych 49zł.
Do 250 są jeszcze Rockmastery OE, jednakowoż...
Mają bardzo krótki kabel (1m), części użytkowników tychże słuchawek skarży się na dosyć kiepski system regulacji nausznic.
Próba czasu dla nich może skończyć się tak, że będą znacząco słabiej dociskać, zwłaszcza przy okularach - przyspieszają ten proces.
Dodatkowo, musisz je dobrze usadowić na głowie, przez kwadratowe muszle, co w połączeniu z patrzałkami może stać się irytujące na dłuższą metę.
Schodzić możemy niżej, do Luxów i innych słuchawek ukierunkowanych na budżetową kategorię, ale czy ma to sens? Nie sądzę.

No dobra, skoro tak się te oferty przedstawiają to kupię jednak te ISK'i ;) Mam nadzieję, że mimo jak mówisz dźwięk z tej mojej karty dźwiękowej będzie gorszy, to że mimo wszystko opłaca się kupić te słuchawki.
Odpowiedz
#12
Poczekaj jeszcze na innych.
Chyba mamy kogoś na forum, kto nosi okulary ;)
Oczywiście posiada również ISKi.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
No spoko :) Poczekam na opinie innych forumowiczów.
Odpowiedz
#14
nie jest źle w okularach na tych iskach
mozesz je brać, wygoda i dźwięk spoko i do integry jak na takie słuchawki grają dobrze
Odpowiedz
#15
Właśnie założyłem moje okulary do isków
Szczerze, nie spodziewałem się że będzie aż tak dobrze :D
Odpowiedz
#16
Zamówiłam w czwartek rano te słuchawki i jeszcze wczoraj założyłam je na głowę ;) .  Dźwięk - w porównaniu ze starymi tanimi słuchawkami - świetny. Przeleciałam wszystkie gry i filmy na komputerze. We Władcy Pierścieni dało się wręcz wyczuć w niektórych scenach tą jakość, jakby delikatne drżenia. Co do okularów - po kilku godzinach siedzenia zaczęły mnie jednak boleć uszy, czy raczej głowa wokół uszu, gdyż słuchawki jakby je dociskały. Jednak sądzę, że to tylko przez konstrukcję okularów, bo założyłam inne i już było ok. Wszystko pięknie ładnie i dzięki XeXu, że się jednak upierałeś nad tym, abym je zakupiła ;) Jestem laikiem w tych sprawach.

Teraz chciałam jeszcze na przyszłość zapytać, czy jeśli posiadam kartę dźwiękową usb Roccat Juke 7.1 (mam laptopa), to opłaca się kupować lepszą kartę, głównie do oglądania filmów? Jeśli chodzi o korzystanie z karty dźwiękowej z kompa to jest to niemożliwe dla słuchawek, gdyż mam jedno bardzo małe wejście typu jack i nie mogłam znaleźć odpowiednio małej przejściówki, stąd ta karta usb.

Link do informacji o lapku, jeśli moglibyście mi polecić jakąś kartę tak do 350zł: https://www.x-kom.pl/p/337985-notebook-l...cification

I jeszcze tak z ciekawości, czy w tym samym przedziale cenowym mogłabym kupić lepsze słuchawki do oglądania filmów?  Po siedzeniu w tych ISK'ach doszłam do wniosku, że bardziej mi zależy na dobrym dźwięku z filmów niż z gier ;) Ale podejrzewam, że te słuchawki były i tak najlepszą opcją.
Odpowiedz
#17
z tych słuchawek co mieliśmy to iski w tym budżecie wydają się najlepsze
pewnie znalazłyby się lepsze, ale nie wiem jakie ;D
moim zdaniem jak jestes zadowolona z dźwięku to nie masz co kupować innej karty, bo mogłabyś nie poczuć ogromnej różnicy
szczerze, lepiej się nie rozczarowywać ;p Jeśli wiesz o co chodzi ;)

EDIT. trochę niejasno może być ;p
chodzi o to, że jak chciałem kupić mechanika (ale analogia taka sama) to w mojej głowie przed zakupem wyobrażałem sobie niewiadomo co.  gdy otrzymałem klawkę to nie było tak super. A potem nie mogłem wrócić do zwykłych membran i generalnie im doznasz czegoś nawet leciutko lepszego to stary sprzęt juz nie potrafi tak cieszyc ;D Ale filozofia nie :D
Odpowiedz
#18
@Czyszczu Rozumiem o co chodzi :P W sumie tak by to wyglądało, że spodziewałabym się cudów na kiju od nowej karty :P Więc chyba zostanę przy tej obecnej, ale poczekam jeszcze na ewentualne opinie innych forumowiczów.

Dzięki wielkie za rady :) Zakup uważam za jak najbardziej udany.
Odpowiedz
#19
Zależy jak rozumiesz "lepsze" oglądanie filmów ; p
Przyjęło się, że do oglądania kina, najlepsze są takie, które mają sporo basu.
Dodatkowo dobrą przestrzeń, czytelne pasma.
Tylko pytanie czy takie brzmienie lubisz.
W tym budżecie zdecydowanie takim modelem jest MDH 9000.
Recka:
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...k-mdh9000/
Tylko nie myśl, że to będzie "lepsze brzmienie".
Ciężko to porównywać, MDH mają po prostu inną charakterystykę.
Jeżeli nie lubisz sporej ilości niskich tonów, wolisz bardziej naturalną, dobrze zrównoważoną fonię, to HD9999 były chyba najlepszą w tej cenie możliwością.
Co do karty...
Oczywiście zawsze warto ją mieć.
Nie wiem na jakim poziomie jest Juke, gdyż jak nie postawiła wysokiego pułapu, to naprawdę dobry DAC jest w stanie dać dużego "kopa".
Szczególnie MDH, gdyż basu może brakować, nie będzie on taki jaki powinien być.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#20
ten juke to taka co najwyżej średniawka, ale to moja spekulacja
gdyby była świetna, a jest już trochę na rynku to z pewnością ktoś by o niej sporo gadał ;D
wiecie jak coś jest dobre to jest reklamowane jako zajebiste, jak coś jest średnie to jest dobre, a jak szajsowe to też dobre ;D Marketing hehe
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.