• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HyperX Cloud czy SteelSeries Arctis 3?
#21
Ja odrzuciłem na kilka miesięcy swoje bd 990tki na rzecz isków :P zminimalizowałem niskie tony do minimum w eq i grają lepiej niż moje wcześniejsze mmx 300 i to bez dwóch zdań.
Aktualnie to moje topowe słuchawki, w żadnym wypadku nie zamierzam ich zmieniać.
Martwię się tylko padami bo te pewnie z czasem będą wymagać wymiany... o samą konstrukcję się nie martwię - słuchawki na lata.
Odpowiedz
#22
Może trochę źle sprecyzowałem :/
Chodziło o to, że jak ten Juke jest bliższy lepszej integry, to nie będzie kosmosu, ale oczywiście dźwięk znacznie lepszy.
Tak wiem, wszyscy w to wątpimy ;D
Ale nie no, zaraz szykuje się wyborny, obszerny i przede wszystkim - nietuzinkowy i merytoryczny "test" u Pana Kendala, który zamierza wyśrubować cały temat audio ponad wszelakie wyobrażenia i... sprawdzić JAKOŚĆ kart dźwiękowych NA HEADSETACH!
Oczywiście nie zabraknie całego segmentu od Creative'a, gdyż jest tak "cool", że brzoskwinki zapełniły magazyny mrożonkami.
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#23
XeXu, ja tam się naprawdę nie znam na tych basach, pasmach itd. ale jednak najbezpieczniej będzie mi chyba zostać przy obecnych ISK'ach. Rozumiem, że jeśli miałabym się w przyszłości pokusić o jakiegoś dobrego DAC'a usb (cokolwiek to jest :P no wiem, że to coś ala karta dźwiękowa) to jednak by to trochę kosztowało? Mniej więcej ile?
Odpowiedz
#24
Ten budżet który podałaś jest wystarczający w zupełności ;)
Za ~350zł można dostać naprawdę konkrety.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#25
(10-15-2017, 12:14 PM)XeXu napisał(a): Ten budżet który podałaś jest wystarczający w zupełności ;)
Za ~350zł można dostać naprawdę konkrety.

Mógłbyś mi podać jakieś propozycje? :) Czy po prostu w tej cenie wszystko w miarę powinno być ok
Odpowiedz
#26
Audinst HUD-Mini
FX Audio DAC-X6

Dosyć sporo jest, lecz głównie Audinst.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.