• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do moba
#1
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: DM1
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600/2400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): wysoka/średnia
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Brak sterów
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Nie gram w fpsy, gram samym nadgarstkiem
  • w co grasz (podaj tytuły gier): LoL, czasami inne moby, zdarzają się rtsy i fpsy, ale głównie moba
  • jaką masz obecnie podkładkę: Taito
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Czasami używam, ale nie musi ich być
  • twój budżet: 400
  • jaki chwyt stosujesz: Palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,8cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Myślałem o zmianie na fingera, lecz nie wiem czy będzie wygodnie, na pewno lepiej się gran a fingerze samym nadgarstkiem (na DM1 nie jestem w stanie złapać myszy inaczej niż palm)
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:Mało miejsca z boku na serdeczny i mały palec, dziwny scroll (raz chodzi lżej raz ciężej), chyba jest za niska, chociaż nie wiem
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Brak
Odpowiedz
#2
Od siebie polecam razer deathadder elite z sensorem pmw3389 używam deathaddera od prawie 10 lat i nie ma wygodniejszej myszki dla mnie.
jedyna alternatywa to zowie ec2/1-a ale pod moba średnio ze względu na twarde switche i jakby nie patrzeć sensor to już lekko staruszek.

z testowanych myszek pod palma miałem jeszcze logitech g403 ale nie przypadł mi do gustu no i ostatnio testowałem roccat kone pure owl-eye który jest również wygodny
Odpowiedz
#3
A jaką masz dłoń i grip? Żebym mógł sobie tak +/- porównać
Odpowiedz
#4
szkoda, że masz problem z miejscem na dwa ostatnie palce po prawej stronie - w innym wypadku poleciłbym Ci Kone Pure Owl Eye, ale właśnie prawy bok jest najgorszą częścią tej myszy (nie jest tragicznie, ale moze miec to dla Ciebie duze znacznie)
co Ci nie pasuje na DM1 jak łapiesz fingerem?
Odpowiedz
#5
(08-27-2017, 11:05 PM)Gnulbem napisał(a): A jaką masz dłoń i grip? Żebym mógł sobie tak +/- porównać

19 cm 
razera jest taki, że masz dużo miejsca po obu stronach przy czym jej wyprofilowanie nie męczy dłoni nawet po długo godzinnym używaniu
dla niektórych minus to gumy po bokach, dla mnie akurat to rozwiązanie z 3g było dobre - coś jak w zowie ec, z błyszczącym plastikiem po bokach.

tu masz zdjecie od spodu pod gripa 
https://ibb.co/gq2xHQ
Odpowiedz
#6
Oj, bardzo nie lubię gum, bo zazwyczaj dłonie mi się mocno pocą. Ten Kone Pure wydaje się mieć sporo miejsca po prawej stronie, więc w czym problem? A DM1 jest za duży na fingera + mój finger raczej będzie wyglądał tak, że palce będę trzymał na samym końcu przycisków, a na DM1 wtedy automatycznie mi się z tego robi palm :/
Odpowiedz
#7
W takim wypadku pomyśl o zowie ec1-a może akurat przypadną ci przyciski, dodam że nie jest to jakoś mocno odczuwalne na dłuższa mete
a kształt to najwyższa klasa.
Odpowiedz
#8
Okej, poczekam jeszcze na inne wypowiedzi. A ogólnie ta EC1A to jakbym chciał palma, czy do fingera?
Odpowiedz
#9
Przy takiej dłoni, głównie palm :p

Myszki to po prostu preferencje, nie ma czegoś takiego jak najlepszy kształt.
EC/FK/ZA na 3310 kosztujące 300zł to bardzo dużo, imho Zowie czeka refresh.
Jeżeli grasz w moba, to KPOE byłby świetnym wyborem ze względu na fingera.
Jak dla mnie, to miejsca po prawej stronie jest dosyć dużo.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#10
A istnieje taka opcja, że po prostu nie będę w stanie grać fingerem? Czy każdy jest w stanie się przyzwyczaić?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.