• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Headset do firmy na jack'a 100-130 zł
#1
Dzień dobry!



Poszukuję jakiegoś sensownego headseta do firmy, który będzie wykorzystywał pojedyncze gniazdo jack 3,5 mm. Nie mam wielkich wymagań, ma to być po prostu w miarę sensowny headset, który będzie w miarę grał (większość osób słucha sporo muzyki) oraz będzie nadawał się do rozmów (tych również jest wiele), więc fajnie by było, gdyby mikrofon nie zbierał zbyt mocno otoczenia. Wiem, że budżet nieduży, ale liczę, że coś się znajdzie. Poniżej odpowiedzi na pytania, na które jestem gdzieś w stanie odpowiedzieć:





[*]czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie używam i nie będę, źródło będzie z karty dźwiękowej z różnych laptopów, ciężko sprecyzować producenta.
[*]słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? Muzyka + rozmowy
[*]jakiej muzyki głównie słuchasz? Różnej, niech będą jak najbardziej uniwersalne
[*]twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 140 zł brutto
[*]stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? komfort
[*]jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Nie ma to raczej większego znaczenia
[*]wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? To chyba nie jest istotne w moich wymaganiach
[*]czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Jest taka opcja, ale raczej w mniejszości przypadków.
[*]dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Mikrofon, pojedyncze złącze jack 3,5 mm, mikrofon najlepiej przy słuchawkach na drucie, czy jak to się tam nazywa, w ostateczności na kablu, słuchawki nauszne

Z góry dzięki za pomoc. :)
Odpowiedz
#2
weź w tym wypadku Sharkoon H10
Odpowiedz
#3
Dzięki za propozycje, tylko te Sharkoony mają złącze 2x mini jack, a ja potrzebuję 1x. Przejściówki też odpadają, bo prędzej czy później pojawiają się z nimi problemy. Znajdzie się coś względnie sensownego z pojedynczym wtykiem?
Odpowiedz
#4
raczej nie ;/
Odpowiedz
#5
Można zawsze dokupić adapter, taki jak ten: http://sklep.hard-pc.pl/p8768,adapter-ja...-f-x2.html
Odpowiedz
#6
Nic nie ma do polecenia, żeby było w miarę dobre? Ja rozumiem, że ten budżet i wymagania nie są najlepszą kombinacją, ale nie wierzę, że kompletnie nic nie jest akceptowalne w tych warunkach. Nie oczekuję super dźwięku, ale niech będzie w miarę sensowny, nie oczekuję hiper komfortu, by nie było czuć, że ma się słuchawki na sobie, ale jednak niech, w skrajnych przypadkach, po kilku godzinach dziennie nie bolą uszy. Ostatnio testowaliśmy Natec GENESIS H70 i w sumie gdyby nie kompletnie dziwny bass, którego nikt nie akceptował, to by dały radę.

(08-23-2017, 07:22 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Można zawsze dokupić adapter, taki jak ten: http://sklep.hard-pc.pl/p8768,adapter-ja...-f-x2.html

Adapter jest ostatecznością, ale też to rozważam.
Odpowiedz
#7
Dzień dobry, po małej przerwie wracam z tym samym problemem. Zakupiliśmy na testy te Sharkoony H10 i wszystko byłoby fajnie, gdyby przejściówka 2 jack -> jack działała prawidłowo na każdym sprzęcie, jednak tak nie jest i na części laptopów nie jest wykrywany mikrofon. Wolę jednak skupić się na słuchawkach z 1 jackiem, niż z 2. Coś doradzicie? Pracownicy polecili creative sound blasterx h3, budżetowo spoko, chociaż trochę krótki kabel mają.
Odpowiedz
#8
nigdy ich nie miałem, wątpie aby ktoś inny je miał
ale skoro mieli do czynienia z tymi słuchawami i są z nich zadowoleni to myślę, że można kupić ;D Jak 1 jack to konieczność to można brać
Odpowiedz
#9
ja bym bral cos na usb od creativa właśnie bo nie wiem czy bedzie ci działać mikrofon na tym gniazdku po przejściówce (przynajmniej w wiekszosci przypadkow nie dziala ;/)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.