• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka 300 zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: kinzu v3
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia (w cs 1)
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): ?
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 40,5 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): csgo
  • jaką masz obecnie podkładkę: propad
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): -
  • twój budżet: 300
  • jaki chwyt stosujesz: finger/palm, nie mam pojecia raz tak raz tak bynajmniej taki mi sie wydaje (odnosze wrazenie jakbym swoja mysz trzymal jakos tak na ukos, nie jest ona na rowno z myszka tylko troszke bardziej bokiem, tak z 45 stopni w lewo ręką)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 21cm
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2,5
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie obraze sie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: dosyc mala, kabel mi sie najprawdopodobniej psuje, przerywa mi "odłącza się" tzn. mocniej szarpne i mi sie odłącza, niby sie świeci ale nie działa musze poczekać, pomachać lub wyłączyć i włączyć
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): --
Odpowiedz
#2
Kształty Kinzu Ci odpowiadają?
Wydaje mi się, że symetryczna najlepiej się wpasuje.

Sensei 310
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ensei-310/
Według mnie, najlepsza opcja.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Zastanawialem sie nad tym nowym senseiem 310 albo rivalem, najgorsze jest to ze nie mam porownania miedzy symetryczna a profilowana i tego sie boje. Choc jakby nie patrzec skoro jakos nie narzekalem na kinzu to nie powinno byc gorzej, ale moze tez dlatego ze nie jestem jakis wymagajacy :D
Okej w takim razie dzieki
Odpowiedz
#4
Wybierz się do sklepu i do nas wróć z nabytym doświadczeniem :p
Sensor to będzie duży przeskok, zwłaszcza że używałeś Kinzu na 1000 dpi, a 3050 nie lubi takich wartości :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Okej, raczej mi sie nie spieszy, wiec przejde sie w niedalekiej przyszlosci
Srlsy z tym 1k dpi i kinzu, ze sie gryzie? :D Kiedys cos uslyszalem czy cos, ze kinzu nie lubi malych wartosci czy cos takiego, to se ustawilem i tak zostalo, a nie wglebialem sie czy to prawda
Raczej stawiac na sensei albo rivala tylko sprawdzic czy jednak profilowana bardziej by mi odpowiadala?
Odpowiedz
#6
Przymierz wszystko co dostępne w sklepie :p
Ojj był taki na morele, w sumie dalej jest. Mianowicie, jego teoria mówi "Lepiej używać tej myszki na wyższym dpi (A3050)". :V
Wyższe dpi i A3050 - to się nawzajem wyklucza.
Ogólnie te kanały na polskim youtub'ie to jakieś nieporozumienie ;v
Videotesty dalej chyba nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak Deathadder Elite, dalej polecając Chromę.
W sumie to bym się nie zdziwił jakby sądzili, że to lepsza mysz. W końcu całe to "TOP5" ma taki sens jak 7.1 na słuchawkach stereo.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.