• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HyperX Cloud II
#1
Chciałbym prosić o opinie na temat tych słuchawek. Czy występuje w nich problem z pierwszej wersji z trudnością ocenienia miejsca z którego dochodzi dźwięk w CS:GO?
Odpowiedz
#2
em w pierwszej edycji Hyperów nie bylo problemu z ocenianiem miejsca pochodzenia dźwięku ;p
Hypery ogólnie mają małą scenę, nie brzmią tak dobrze jak reszta słuchawek, bo nie czuje się tego ogromu przestrzenii. Fakt, to lekkie "utrudnienia", ale nie ma to dużego wpływu na kierunek z którego dochodzi dźwięk, a jedynie na jego "odległość".
Hypery "II" to w zasadzie to samo co jedynki - mają tylko kartę dźwiękową, ogólnie nie warto. Karta nic nie zmienia ;) Chyba, że masz bardzo słabą (starsze niż ALC 887) to mozesz sie zastanowić.
Odpowiedz
#3
Ja tam nie widzę sensu dopłacania, zwłaszcza że Xonar'ki chodzą bardzo tanio :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
"Problem może się jednak pojawić, gdy przyjdzie nam określić odległość nas od źródła dźwięku. Ze względu na małą scenę, w sytuacjach w których przeciwnik znajduje się z tyłu bądź z przodu to po prostu nie zawsze określimy jak daleko jest on od nas." - Recenzja na test-gear.pl, a poza tym, v2 różnią się w jakiś sposób konstrukcją od v1? Bo v1 były dla mnie za ciasne, v2 też będą? I czy ta karta dźwiękowa z v2 będzie lepsza niż najzwyklejsza zintegrowana realtek?
Odpowiedz
#5
to właśnie o tym mówiłem... kierunek jest git, odległość średnio. A przód - tył ma to do tego, że trudniej się połapać.
Konstrukcją się nie różnią
ta karta pewnie lepsza niż stare dźwiękówki, ale niż nowsze (alc 1150) śmiem wątpić.
Odpowiedz
#6
Wlasnie przedstawili cloud alpha ale jesli mialbym wybierac to bralbym zestaw xonar i cloud I
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.