• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybka podkładka do Mastermausa
#1
Witam, piszę już 2 temat o podkładce ponieważ po doświadczeniu z G240 byłem zmuszony jednak ją sprzedać. Była jednak zbyt wolna a po długiej przygodzie z CM Storm Speed RX jestem przyzywczajony do szybkiej podkładki. Jako, że jestem nałogowcem gry w r6 siege i powoli występuje na scenie esportu to chciałbym podkładkę szybką i taką co nie rozleci się jak mój cm storm.
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): MasterMause Pro L.
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? CM Storm Speed RX-m.
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Materiałową.
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Rozmiar w podobie do CM Storma.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Nie.
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: W zestawieniu podkladek CMStorm ma predkosc 68 czyli chciałbym coś podobnego.
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? Do 200zł.
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Fajnie jakby była niezbyt gruba.
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:

Odpowiedz
#2
Tani M12 byłby nawet okej, tylko może być ciut za wolny.
Dobrym odpowiednikiem były by tutaj podkładki od Zowie, jednakże są niemalże niedostępne.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Weź DM Pada, szybsza od G240 i równie dobrze się kontroluje
Odpowiedz
#4
M12 kapkę szybsza ;p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
nie znaczy, że lepsza. Ja gram na DM Padzie, aim dobry. M12 nie miałem, ale z reguły - większa szybkość - mniejsza kontrola- trzeba zmniejszać czułość - więcej się macha = niekoniecznie lepszy aim ;p
DM Pad najlepsza moim zdaniem w swojej cenie, dobry kompromis pomiędzy szybkością/ wielkością/ceną/kontrolą
Odpowiedz
#6
Używałem M12 :p
Na testach kontrola wypadła niemal identycznie jak w DM'ie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
DM Pad mnie najbardziej przekonuje w wersji XL. A co sądzicie o podkładkach Zowie ? Szczerze chciałbym przetestować Zowie G-TF Speed(tak to sie chyba nazywa) albo rough. Podkładki wypadają na tle innych w zestawieniu na najlepszy i czy warto się skusić ? Bo trochę one jednak kosztują.
Odpowiedz
#8
Właśnie o nich wspominałem.
Teraz w x-kom'ie jest GTF-X, pewnie podobna, szybka podkładka - hybryda.
Według mnie, jak szukasz takiej już szybkiej, szybkiej podkładki to warto.
Tylko uważaj na nią, nie lubi ciągłego zwijania. Mogą powstać trwałe ślady.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
Pomimo tej Zowie jednak skusze się na tą DM Pad, ponieważ jest większa a co do ceny to jest rewelacja, myślę, że dopłacanie do GTF-X nie jest aż tak dobrym pomysłem. Dziękuje za wytłumaczenie i nakierowanie.

Pozdrawiam.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.