• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geneza nicków
#1
Siema
tak mnie ciekawi skąd pochodzą wasze nicki? co sprawiło, że wybraliście właśnie taki nick i jakie były wasze poprzednie ;p
jak się trochę osob wypowie to i ja opowiem ^^
Odpowiedz
#2
Hmmm, to może zacznę :p
Nick wziął się tylko i wyłącznie z mojej głowy.
Nie był poparty żadnymi filmami, granymi w nich postaciami, aktorami, gwiazdami i całą resztą :v
Jedyną inspiracją było wymyślenie czegoś, co jest dosyć oryginalne, gdyż sam w sobie jestem osobą, która lubi odbiegać od normalności i przyjętych standardów :p
Pierwszymi grami, w których owego nick'u użyłem były... kultowy już CS 1.6 i równie klasyczny UT2004 ^^
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Ja to sama nie wiem skąd wzięłam pomysł na mój oryginalny nick :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#4
rzeczywiście oryginalny ;p Ale nie masz z tym problemu w grach? Chyba Ewelin jest sporo ;d
Odpowiedz
#5
skrót od HyAbuse

sam wymyśliłem ;D

No Ewelina, ty to masz jednak głowę, że taki nick wymyśliłaś :D
Odpowiedz
#6
prawie jak "słynny" hayabusa, ojciec neo kubskiego z cs'a tylko wiek nie ten haha :D
Odpowiedz
#7
a Ty Synth?
Odpowiedz
#8
szczerze ? oglądając majora natknąłem się na soundtrack - theme
https://www.youtube.com/watch?v=OWxRrQxoqsI w opisie masz synth ^^
w tym samym czasie szukałem słuchawek dla siebie i jakoś tak na szybkiego wpisałem

Ogólnie nie używam tego nicku nigdzie więcej, tylko na tym forum.
Odpowiedz
#9
Szczerze to podziwiam ludzi którzy potrafią sobie nicka wymyślić :D Ile razy próbowałam i nie szło, więc zostało na imieniu :D To zależy w jakich grach, w tych mniej znanych Ewelina czasem jest wolne, a jak nie to nie problem, bo mam przygotowanych kilka kombinacji tego imienia :D Ewelunia, Ewelunka, Ewela, Ewelka i coś tam zawsze uda się trafić :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#10
heh, szczerze mówiąc to nie ma się co specjalnie zastanawiać, mi samo przyszło jakoś i potem wyewoluwało ^^
a różne nicki miałem hehe
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.