• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kołki dystansowe
#1
Hej haj heloł.
Staram się od pewnego czasu złożyć komputer z jakiś gratów, które gdzieś mi tam wpadną w ręce.
No i mam sobie płytę Asrock k10n78fullhd-hsli i nie jestem pewien co do obudowy. Mam bowiem w domu dwie, dla których nie ma obecnie zastosowania - jakąś starą Tracer DGB oraz jeszcze starszą(prawie tak starą jak ja) obudowę w stylu karton, która wygląda tak
https://zapodaj.net/cfd689a750425.jpg.html
https://zapodaj.net/9afae306dfaa8.jpg.html
Chciałem użyć obudowy Tracera jednak kołki dystansowe są w opłakanym stanie. Właściwie to prawie ich nie ma, został jeden(były to plastikowe kołki). W tej drugiej natomiast są metalowe(jakaś miedź, czy coś... mogę podesłać zdjęcie jeśli trzeba).
No i tu powstaje pytanie - czy tę płytę mogę powiesić na metalowych kołkach i przykręcić śrubami? Nie będzie żadnego spięcia ani nic w ten deseń? :o
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#2
ja bym nie bawił się w to i kupił jakąś obudowę ;D ważne żeby się dobrze płyta trzymała, bo na niej masz wszystko
Odpowiedz
#3
Sęk w tym, że nie chce wydawać na ten komputer bo to jest tylko taki grat do zabawy :P Już kupowanie dysku do niego mnie bolało jak cholera.
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#4
Co tam masz za grata? ;p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Dysk? Jakiegoś Samsunga 160 Gb :o
Płytę już pisałem, procek jakiś athlon stary, kostka ddr2 kingstona o nieznanej pojemności, jakaś grafika(prawdopodobnie GT 710, który wywala artefakty :X) i stary zasilacz od Qolteca 500W(wiem, czarna lista ale działa, a i zapas jest duży, więc raczej nie wysadzi takiego ledwo obciążającego zestawu :x)
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.