• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka rival
#1
Siema.
Szukam małej plastikowej podkładki pod rivala 300. Uzywam g400 z natec m55 i oczekuje podobnego dzialania, preferuje szybsza strone. Cena do 100 zl, nigdy nie mialem drozszej podkladki niz ten natec, wiec nie wiem czego moge sie spodziewac po produkcie za 3x wieksza kwote. Dpi 1600/1800, w windowsie 7/10 w grach nie ustawiam z reguły juz nic. 
Ogolnie uzywalem qck mini od kiedy pamietam, ale ciagle musialem je wymieniac, bo sie strasznie brudzily i wycieraly. Nateca mam juz dlugi czas i pomimo wypolerowanej w pewnych miejscach powierzchni dalej dobrze dziala, tylko ze nie z rivalem ;)
Odpowiedz
#2
Eee koniecznie chcesz plastiki? Nie lepiej dobrą materiałówkę? Większa szybkość =/= większa kontrola ;p
Odpowiedz
#3
Moze byc i materialowa, przynajmniej szurania nie bedzie slychac. Ciezko bedzie mi sie przyzwyczaic do materialowej? Bo one chyba mniejszy opor stawiaja niz plastiki?
Odpowiedz
#4
właśnie większy ;p Tzn większe tarcie=wolniejszy ślizg, ale większa kontrola myszki, lepsze wyczucie ruchu
plastiki są bardzo szybkie, może wolałbyś hybrydę? Do tego tanio masz DM Pad. Średnio szybka, nie jest wolna i dobra kontrola. Obstawiam, że znacznie lepsza kontrola niż na twojej obecnej.
Obczaj recenzję: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...es-dm-pad/
Odpowiedz
#5
Ale wielgachne :D a jakas alternatywa?
Odpowiedz
#6
Roccat Kanga :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#7
Ok to wezme te 2.
Dzieki za pomoc :)
Odpowiedz
#8
Jednak wyszło trochę inaczej :P
[Obrazek: UALh9NEvQ3CovCwdiD-STQ.png]
Odpowiedz
#9
No i dobrze, daj znać jak dostaniesz i jak wrażenia :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#10
co to za klawiatura? :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.