• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do CS
#11
Wziąłem EMPa, odesłałem. O ile bardzo fajnie leży w dłoni, tak źle mi się gra na palmie i to bardziej wygląda jak fingertip z downem, więc przerzucę się na zwykłego fingertipa. Ponadto, boczne przyciski są bardzo średnie/słabe w tym EMPie, dlatego nie wiem czy brać KPOE, czy może coś innego, bo dosyć często korzystam z tych bocznych.
Odpowiedz
#12
no boczne w KPOE też nie są wspaniałe, ale jak zmieniles na fingera to imo będzie to najlepszy mozliwy ksztalt pod ten chwyt ;p
Odpowiedz
#13
Nie wiem, czy nie wolałbym jakichś trochę twardszych przycisków, bo zdarzają mi się missclicki głównie na PPMie, na LPMie nie mam takiego problemu.
Odpowiedz
#14
Ogólnie miałem bardzo podobny problem z EMPem, głównie ten PPM i bcozne przyciski i też mi palm nie siadał. Kupiłem dzisiaj G Pro (fingertip, 20cm) i w sumie jest dla mnie genialna, jedynie jest troszeczke za niska dla mnie, ale nie przeszkadza jakoś bardzo. Polecam sobie sprawdzić :D
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.