• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka mysz?
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Rebeltec Punisher 2
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):Overwatch-27
  • czułość w Windows:nie wiem
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):nie dotyczy
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):ok 10cm (Overwatch)
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Overwatch, CSGO, ARK SE
  • jaką masz obecnie podkładkę:podkładka z Rebeltec Punisher 2
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):jednego bocznego
  • twój budżet:100-150zł
  • jaki chwyt stosujesz: FingerTipGrip v2 (Finger-Palm)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):122
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni 16,5 cm
  • jaka jest grubość twojego palca 1,5 cm
  • jestem prawo-ręczny i szukam myszy która będzię profilowana specjalnie dla graczy prawo-ręcznych
  • Czy DreamMaschines DM2 Comfy byłaby dobrym wyborem, szukam myszki z miejscem gdzie mogę położyć palec serdeczny i mały, jak to ma miejsce w Rebeltec Punisher 2
  • Manager myszki jest mile widziany ;)
Odpowiedz
#2
Jak na taką dłoń i budżet to polecam Rival 100 i Logitech G203, albo Roccat Kone Pure.
Dream Machines DM2 Comfy jest dużą myszką.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
Fingeropalm + 16,5cm - DM2 Confy 130 x 85 x 39
Średnio to widzę ;f
Pure powinien być wygodny, kształt ma bardzo fajny.
Wymiary: 118 x 69 x39
Jednakże przekracza budżet prawie dwa razy, więc hmm...
MasterMouse S - Wydaje się dobrą opcją, 3330, Omrony, waga nawet okej.
Xornet II - Malutka mysz, Omrony, 3320, 87g, 105 x 75 x 36 mm. Jednakże twoje DPI ją wyklucza.
Ale...
> http://www.overclock.net/t/1631231/coole...t-revision
Ponoć mają być na sierpień, jeżeliby tak było to bardzo ciekawa opcja pod twoją dłoń i chwyt : p
G203 - Cóż, również dobra mysz. Bardzo dobry sensor, Omrony, 85g. Lecz bardzo płaska, jeżeli kształt by Ci odpowiadał to śmiało.
Rival 100 - Ta sama sytuacja co w Xornet II. Sensor jest bardzo dobry lecz powyżej 500 DPI lepiej nie wychodzić, ludzie się skarżą na padający lpm.

Zapowiadane jest wydanie nowych myszek od Steelseries jeszcze w sierpniu, w tym Rival'a 110.
Ma dostać 3330, czyli 2400 DPI nie byłoby problemem. Oczywiście o ile Steelseries dobrze go skalibruje :)
Tylko nie wiem jak będzie z ceną.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
bierz G203
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.