• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka i podkładka w ciemno
#1
cześć

jaki byście polecili zestaw myszka + podkładka, gdybyście mieli kupować w ciemno : 
Informacje jakie posiadacie to, że użytkownik :
- długość ręki 17cm
- gra dużo w CSGO i MOBA
- przez większość czasu gra/grał przy większym użyciu nadgarstka
- gra na 800dpi 2.0sens lub 800dpi 1.3sens (nie może wybrać przy którym mu się lepiej gra) w csgo i 800dpi 65/100 w LOL
- przy intensywnym graniu w CSGO ma skłonność do potliwej ręki

budżet nieograniczony
Odpowiedz
#2
bez wstępnych preferencji (jakie myszki dana osoba miała, jakie lubiła) i braku informacji o typie chwytu wiele nie pomożemy , inaczej dosłowne radzenie w ciemno.
Odpowiedz
#3
Strzelałbym w Kone Pure Owl-Eye lub DM1 Pro S, ale bez chwytu to nie ma co kupować.
Odpowiedz
#4
DM1 na moją dłoń odradzam, mi była za duża. To co mi jest wygodne na 17 cm to Rival 100, Logitech G203, Kinzu v3 jak dorwiesz jeszcze dobrą sztukę. Roccat Kone Pure też jak przypasuje kształt. To jedne z mniejszych myszek.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
przez 5lat korzystał z a4techa X747 na avago i chwyt ma w zależności jaką myszkę trzyma
wydaje się że małe nieprofilowane myszki siedzą mu najlepiej w dłoni, coś ala logitecha G100S
najwygodniej mu się trzyma biurowego logitech m-bj58 i trzyma ją jakby cofniętym palmgripem i jakby od prawej strony, ręka się układa pod ukosem lekkim "\"

tutaj podgląd chwytu : http://imgur.com/a/lQgKO
Odpowiedz
#6
DM1 Pro S za duża? ;o
Jak na taką dłoń, to wręcz powinna pasować.
Celowałbym w tego DM1 Pro S albo Kone Pure ;p
Jak nieograniczony budżet to nie ma co brać V3 na 3050 :p

@Edit:
Jak lubi płaskie myszki to G Pro :p
Kształtem do G100s jest bardzo podobna, wymiarami tez.
G100s - 116 x 64 x 36
G Pro - 116 x 62 x 38
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
G Pro niech weźmie.Podkladka Taito2017 lub G640.
Odpowiedz
#8
g pro nie pasuje, kształtem w ogóle nie przypomina tego mj58 (w moim odczuciu) ma niewygodny tył który "wbija" się w rękę

zastanawiam sie jeszcze nad razer lancehead tournament edition
Odpowiedz
#9
DM1 na pewno będzie za duża, zostaje jeszcze cm storm mastermouse s, ma podobno wyjść, bądź wyszła już nowa rewizja z lepszym kablem. Jak dla mnie nawet ze słabym kablem jest to nadal bardzo dobra propozycja, mamy świetny kształt i sensor w niskiej cenie, a problem z przyciskami opisany w recenzji test-gear nie jest powszechny i łatwo sobie z tym poradzić.
Odpowiedz
#10
Też mam wrażenie, że ten CM będzie pasować.
Tego Kone Pure również warto sprawdzić.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.