• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz za dowolną cenę
#1
  • Jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G403 ( Wcześniej : Deathadder Chroma, G Pro, Rival 300/700, DM 1 Pro S)
  • Jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • Czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska/Średnia
  • Czułość w Windows: 6/11
  • Czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): ---
  • Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok. 36 cm
  • W co grasz (podaj tytuły gier): CS GO, PUBG, H1Z1
  • Jaką masz obecnie podkładkę: Goliathus Speed
  • Ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Rzadko
  • Twój budżet: Dowolny
  • Jaki chwyt stosujesz: Palmo-Claw
  • Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • Jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Praworęczny
  • Jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19
  • Jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: -
  • Czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej nie
  • Czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Oczywiście
  • Co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: LPM i Scroll.
  • Czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? : Najlepiej, żeby była :)
  • Uwagi (np. co do wyglądu myszki) : Zwróciłem uwagę na myszki : Roccat Kone Pure Owl-Eye/EMP ( Podobno często występuje problem "rattle sensor") Zowie ZA 12-13/ EC2-A ( Bardzo często zachwalane ). I w sumie tyle, za dużego wyboru nie mam ;/ Czekam na wasze propozycję, dzięki :)[url=http://www.rocketjumpninja.com/roccat-kone-pure-owl-eye-review/][/url]
Odpowiedz
#2
ZA12 do clawa bardziej, ale taka mieszanka powinna się sprawdzić
EC2-A spoko będzie
Roccat bardziej do clawa i dość specyficzny, aczkolwiek powinien leżeć
Ja wziąłbym ZA12 jak nie przeszkadzają Ci przyciski boczne
Odpowiedz
#3
A jak to wygląda z sensorami ? Różnica sensora ZA, a Elite i EMP jest znaczna, czy minimalna ? *Chodzi głównie o feeling - który z nich jest lepszy *
Odpowiedz
#4
W kwestii sensorów:
Kone Owl-Eye> Elite>ZA
Każdy sensor i tak dobry. Jeśli chodzi o feeling to wydaje mi się, że Kone najlepszy, potem Elite, następnie ZA.
Odpowiedz
#5
Sensor mają ten sam.
Razer i Roccat "rebrandują" sensor PMW3366DM pod swoją ekskluzywną nazwą, marketing. 
są to te same sensory co 3360,3361,3389

Tak samo jak mit o tym, że 3366 i 3360 się różnią od siebie..

=EDIT=
Tutaj bardziej rozchodzi się o to, która myszka będzie ci leżała lepiej.
Przymier obie i sam ocen która ci lepiej pasuje.

Od serca polecam ci brać razera, na plus są gumy po bokach, które ustabilizują ci chwyt gryzonia
Odpowiedz
#6
^
Chyba, że ktoś ma potliwą dłoń : p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Lekutko poza tematem - co dokładnie skłoniło Cię do odejścia od G403? :) Pytam gdyż sam takową mam zamiar kupić.
Jeżeli chodzi o myszek to myślę że przy podanych parametrach to Deathadder by pasował. Sam posiadam, lecz mam trochę mniejszą dłoń, do tego Palm grip więc jestem zmuszony wymienić :D
Jeżeli nie Razer, to polecam Zowie. :)
Odpowiedz
#8
(07-23-2017, 09:00 PM)rAx napisał(a): Lekutko poza tematem - co dokładnie skłoniło Cię do odejścia od G403? :) Pytam gdyż sam takową mam zamiar kupić.
Jeżeli chodzi o myszek to myślę że przy podanych parametrach to Deathadder by pasował. Sam posiadam, lecz mam trochę mniejszą dłoń, do tego Palm grip więc jestem zmuszony wymienić :D
Jeżeli nie Razer, to polecam Zowie. :)

*Zamówiłem DA Elite

Cóż, G403 ma dosyć dziwny kształt, do którego trzeba się przyzwyczaić (przez swoją wysokość, nie wiedziałem jak poprawnie trzymać myszkę, po prostu nie mogłem jej idealnie złapać przy moich chwycie). Zdarzało mi się nawet, że musiałem lekko unieść nadgarstek podczas gry, żeby ją dobrze chwycić, co skutkowało przy dłuższych sesjach ból nadgarstka.  Ogólnie sensor i klik są na najwyższym poziomie, tylko ergonomia tego urządzenia - nie dla mnie.
Odpowiedz
#9
według mnie te gumy po bokach to słabe rozwiązanie, no ale moze Ci się spodoba
sensor może i ten sam, ale Razer ma minimalnie większy smoothing (niewielka różnica)
Odpowiedz
#10
(07-23-2017, 06:08 PM)Synth napisał(a): Tak samo jak mit o tym, że 3366 i 3360 się różnią od siebie..
Fakt jest taki, że się różnią. 3366 ma tylko 0,4ms smoothingu na CAŁYM zakresie dpi, a w 3360 powyżej 2100 dpi jest już 6,4ms. Dla high sensów może być to jak najbardziej odczuwalne.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.