• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rival 100, wymiana obudowy
#1
Witam, mianowicie mam taki problem że pękła mi nóżka naciskająca przycisk lewy w Rivalu 100. Po rozkręceniu wszystko działa ale bez tej nóżki nie da się wciskać. Z rivala 100 schodzi ta górna część która zawiera tą nóżke. Czy orientuje się moze ktoś gdzie zdobyć cześć zamienną lub sam posiada zepsutego rivala z dobrą obudową. na olx i allegro ceny za uszkodzone myszki 60 zł to przesada przy cenie myszki 110 zl
Odpowiedz
#2
raczej nie opłaca się bawić w naprawę.
próbowałeś coś samemu naprawiać?
Odpowiedz
#3
kiedyś miałem podobną sytuację w razer 3g, spróbuj może skleić tą cześć poxipolem ewentualnie jakimś twardym klejem.
Odpowiedz
#4
Jak chcesz dorobić jakiś mały plastikowy element, to można to łatwo zrobić z prostego, domowej roboty papierowego kompozytu: sklejasz np 2-3 warstwy kartki z bloku technicznego byle jakim klejem, formujesz element, a potem całość zalewasz klejem typu super glue. Takie tworzywo ma dość podobne właściwości do plastiku (jest lżejsze, ale bardziej kruche, choć też zależy to od tego, jakiego kleju użyjesz).
Odpowiedz
#5
(07-22-2017, 05:24 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Jak chcesz dorobić jakiś mały plastikowy element, to można to łatwo zrobić z prostego, domowej roboty papierowego kompozytu: sklejasz np 2-3 warstwy kartki z bloku technicznego byle jakim klejem, formujesz element, a potem całość zalewasz klejem typu super glue. Takie tworzywo ma dość podobne właściwości do plastiku (jest lżejsze, ale bardziej kruche, choć też zależy to od tego, jakiego kleju użyjesz).


Świetny pomysł, muszę kiedyś spróbować.. zawsze to taniej wychodzi
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.