• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki spośród podanych modeli: Da elite, g403, kone emp, corsair glaive
#1
    Witam, proszę o pomoc w wybraniu nowej myszki, najlepiej spośród tych modeli które podałem w tytule,  gdyż miałem już możliwość przetestowania w dłoni każdej z nich. 
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4 tech Bloody v7
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia 
  • czułość w Windows: 800
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 800
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): nie mam możliwości zmierzenia jestem poza domem 
  • w co grasz (podaj tytuły gier): league of legends,  cs:go, FPS, single player
  • jaką masz obecnie podkładkę: steelseries qck medium 
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam, wystarczają mi dwa
  • twój budżet: 300 zł
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 19 cm
  • jaka jest grubość twojego palca - 
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: powłoka myszki się wywarła, gromadzi dużo zabrudzeń 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): użytkowanie obecnej myszki wypaczylo u mnie zdolność oceniania wagi myszki, będąc w sklepie testując Da elite wydawał on się strasznie lekki,  najbliżej ideału był dla mnie roccat kone emp
Odpowiedz
#2
Ja polecam G403. Jak masz możliwość przymierzenia w sklepie, to sprawdź jak ręka leży.
Aha już je sprawdzałeś, więc jak dobrze leży to polecam, świetny sensor i przyciski.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
Przymierz jeszcze inne, ale najbliżej to właśnie ten Kone EMP :p
Palm, 19 cm... mówisz, że pasuje :)
Ale przekonaj się jeszcze.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
Ciut lżejsza od EMP jest Rival, powinien leżeć bardzo dobrze, ogólnie mówiąc wciąż jedna z lepszych mysz do palma
Jak Ci pasuje EMP to śmiało możesz brać ;)
Odpowiedz
#5
Dzięki za odpowiedź, jeszcze jedna kwestia jak jest z odciskami palców na g403 i roccat emp, czy materiał w emp jest taki sam jak w xtd? (w xtd podobno palce zostawialy sporo odcisków)
Odpowiedz
#6
Co do odcisków palców i wycierania się powierzchni to na mojej Rival 100 nieźle już widać plamy, a używam ją naprawdę krótko.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#7
(07-12-2017, 05:25 PM)Ewelina napisał(a): Co do odcisków palców i wycierania się powierzchni to na mojej Rival 100 nieźle już widać plamy, a używam ją naprawdę krótko.

Właśnie takich sytuacji chciałbym jak najbardziej uniknąć jestem estetykiem.. XD
Odpowiedz
#8
Rozumiem, jest to denerwujące, nie ładnie to wygląda. Przez kilka lat miałam myszkę która tak wytarła powłokę, że lakier był zdarty i wielkie plamy. Na drugiej myszce G203 plam nie widać, a przynajmniej nie tak jak na Rival 100, tam jest zupełnie inny materiał, bardziej śliski, ale w dotyku Rival przyjemniejszy. A jeszcze przyjemniejszy Roccat Kone Pure, macać można cały czas :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
pod palma polecam ci razer da elite, jeśli grasz typowo tym chwytem to będzie lepsza niż g403.
z nieco gorszym sensorem masz zowie ec2-a, dobrze wykonana, top 1 jeśli chodzi o palm.
ewentualnie roccat emp - jest to typowy klocek, wykonanie bardzo dobre.
Odpowiedz
#10
(07-12-2017, 07:09 PM)Synth napisał(a): pod palma polecam ci razer da elite, jeśli grasz typowo tym chwytem to będzie lepsza niż g403.
z nieco gorszym sensorem masz zowie ec2-a, dobrze wykonana, top 1 jeśli chodzi o palm.
ewentualnie roccat emp - jest to typowy klocek, wykonanie bardzo dobre.

Początkowo właśnie myślałem tylko nad DA elite, ale jak ją testowałem sobie w sklepie to wydawała się taka lekka że aż myślałem że to atrapa. Chyba potrzebuje czegoś cięższego jak ten roccat. Dzięki za opinie chyba emp wleci na blat.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.