• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowa mysz do 300zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: SteelSeries Rival
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: 3
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 1600
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier): HOTS,World of Warcraft, Call of duty
  • jaką masz obecnie podkładkę: SteelSeries QcK
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): tak używam oba boczne.
  • twój budżet: ~300zł
  • jaki chwyt stosujesz: claw grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ~19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: mysz wariuje system widzi ją jako mysz i klawiaturę nie wiem dlaczego powoduje dziwne zacięcia sytemu.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): chcę zwykła plastikową myszkę, bez żadnych gum jak w rivalu.
Myślę nad ZOWIE EC2-A + Dream Machines DM PAD dodam, że byłem niezwykle zadowolony z SteelSeries Rival.
Odpowiedz
#2
To może Rival 300 :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
chciałbym spróbować czegoś innego, myszki zowie są strasznie popularne stąd moje zainteresowanie a rival 300 też ma te gumy śmieszne na bokach
jak na razie korzystam z logitech b110 i tej firmie to chyba nigdy nie zaufam...
Odpowiedz
#4
A przypadkiem w Rival 300 boki nie są z plastiku tak jak w Rival 100? Zowie EC2-A miałam, nawet fajna jak ktoś lubi profilowane myszki, solidnie wykonana, a precyzja majstersztyk. Tylko z tego co pamiętam to ma głośne przyciski i scroll, jeśli Ci to nie przeszkadza. Co do firmy Logitech, to jest to obecnie dla mnie firma numer 1, razem ze Steelseries. Wiadomo że każda ma wady, nie ma tak że jest idealnie. W każdej firmie zdarzają się wadliwe produkty i nie raz trzeba się namęczyć, naszukać by trafić na właściwą sztukę.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
Boki Rival'a 300 jak i zwykłego mają gumową powierzchnię.
Mimo wszystko B110 to "biurówka", ciężko oceniać sprzęt Logitech'a po takiej myszy.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
Dokładnie, miałem kiedyś B100 i nie ma czego porównywać ;)
Też celowałbym w EC2-A. Miej na uwadze dwie rzeczy - przyciski boczne mają dość duży dystans wciskania (co nie sprzyja szybkiemu klikaniu), rolkę nie każdy lubi, przyciski główne będą zupełnie inne niż te w Rivalu (twardsze). Na kształt będzie git.
DM Pad dobry wybór
Odpowiedz
#7
hmm zamówić EC2-A czy EC1-A ?
Odpowiedz
#8
ec1-a.
większa i będzie w sam raz pod twoją dłoń,
pozdrawiam
Odpowiedz
#9
Nieprawda, 19 cm to taki średnio-duży.
Chwyt to clam, nie palm
Imo to EC2-A będzie w sam raz, za duże myszki nie są dobre do clawa
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.