• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mysz widziana w biosie jako mysz i klawiatura
#1
Od jakiegoś czasu zaczęły występować sekundowe przycięcia systemu na początku dość rzadko później coraz częściej, aż w końcu system jakby odcinał zasilanie myszki i klawiatury przy włączeniu komputera bios pokazywał podłączone 2 klawiatury 1 mysz ???
odłączyłem najpierw klawiaturę i przy samej podłączonej myszce bios widział mysz i klawiaturę, później odłączyłem mysz podłączyłem jakąś inną za 20 zł i jak na razie wszystko działa dobrze bios też wyświetla poprawnie 1 mysz 1 klawiaturę. Mysz SteelSeries Rival 300 już trochę mam co się mogło popsuć ? nie wiem czy jest sens naprawy ? miał ktoś podobny problem ? 
Odpowiedz
#2
jak wygląda sprawa ze sterownikami?
Odpowiedz
#3
po podłączeniu myszki do innego komputera tak samo pokazuje nagle w menadżerze urządzeń mam 3 klawiatury http://i.imgur.com/A0OFXj0.jpg sterowniki,firmware najnowsze mysz to SteelSeries Rival bez 300 straszy model mam już ją gdzieś 3 lata ? może i nawet więcej.
Odpowiedz
#4
no za bardzo się na tym nie znam, ale to raczej wina kabla (być może duży facepalm, ale wydaje mi sie, że USB źle przekazuje info). Tylko skąd te 3 klawiatury?
Odpowiedz
#5
przeinstaluj sterowniki do USB
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.