• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotel dla gracza
#1
Witam Was Serdecznie Panowie i Panie ^^
potrzebuje fotela stricte dla gracza, spędzam dużo czasu przed komputerem ze względu na pracę i potrzebuję "porządnego" fotela. Aktualne krzesło przestało sprawdzać się ze względu na to, że jest całe wygięte, można leżeć na nim.. a wiem że, z czasem mogą być problemy..
Mój budżet jest troszkę ukrojony do 500zł - wiem, mały na tego typu "sprzęt" no ale może coś się zajdzie dla mnie :P
Zależy mi żeby krzesełko miało regulowane podłokietniki ze względu na to, że mam niżej klawiaturę - na szufladzie wysuwanej 

znalazłem coś takiego
https://www.olx.pl/oferta/fotel-gamingow...b0d7e2f6a0

ewentualnie jak macie coś innego w tej cenie to zapodajcie, może być walka - licytacja ^^ ewentualnie jakiś outlet z stanowiska, imprezy turniejowej, wiem, że około półtora roku temu, kolega kupił za połowę ceny dxracer'a na iemie
Odpowiedz
#2
Dobra zamówiłem, http://allegro.pl/fotel-biurowy-gamingow...34367.html
raczej żadnej alternatywy na allegro nie widzę, możecie ewentualnie napisać czy dobrze postąpiłem, i mnie skarać za to :D
wybrałem ten biały, jak przyjdzie to zdam relację co i jak :P
Odpowiedz
#3
nie chcę Cię straszyć, ale też raz kupiłem z neta (bo się "spoko" wydawał) i 50 zł straciłem :/
w necie dobrze wygląda, przychodzi i podgłówek na plecach :D
Odpowiedz
#4
Fotelik MEGA, wygoda pierwsza klasa :) moim zdaniem niczym się nie różni od foteli za powyżej 1000zł..
gość u którego kupowałem napisał mi, że takie firmy jak wspomniana przez przeze mnie "podałem przykład mu dxracer" zaopatrują się u importerów takich ja oni, dokładają trochę marketingu i szukają "jelenia" :-)
Zgadzam się z nim w 100%.
Odpowiedz
#5
u chińczyka te fotele kosztują od 40 do 90 dolarów za sztukę , do tego dolicza się wszelkie opłaty cele i podatki. jeżeli sprzedają je po 400 zł to na pewno nei biorą tych droższych :P

zobacz co masz w środku fotela za piankę i daj zdjęcie :)
Odpowiedz
#6
i jak tam uzytkowanie po okolo miesiacu ?
Odpowiedz
#7
Jestem mega zadowolony, jakość wykonania jest bardzo dobra - podoba mi się to, że nie idą żadne nicie na siedzeniu, tam gdzie się siedzi przez co częstopod wpływem siedzenia rwało się.
Tutaj jest po calości eko-skóra
komfort siedzenia to bajka :) teraz po dłuższym siedzeniu nie odczuwam żadnego bólu w plecach.. w końcu.. jak za 400zł polecam bo naprawdę warto
Odpowiedz
#8
Jak tam fotel? Zaczyna już pękać eko skórka czy jeszcze rok wytrzyma bez odkurzacza?
Odpowiedz
#9
Wszystko w porządku, codziennie ktoś na nim siedzi i nie widzę żeby coś miało się w nim stać przez kolejne kilka miesięcy - jak będą jakieś oznaki to na pewno dam znać ;)

https://ibb.co/iUwD6v
Odpowiedz
#10
pseudo skórki tak mają, że po jakimś czasie zaczyna pękać,a później się kruszy.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.