• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka
#1
Witam.

Przymierzam się do kupna nowej myszki Zowie EC1-A lub Mionix Avior 7000 i mam pytanie odnośnie podkładki bo obecnie mam Roccat Taito ale na obecnej myszcze Razer Abyssus jest wyczuwalny jitter właśnie na tej podkładce i nie wiem czy zostawić ją pod nową myszkę czy kupić jakąś inną np. Zowie G-SR albo np. Razer Goliathus, co będzie najlepszym wyborem jeżeli chodzi o podkładkę ?
Odpowiedz
#2
najlepiej będzie jak najpierw kupisz myszkę zobaczysz jak Ci się gra a dopiero wtedy w razie czego wymienisz ;)
Odpowiedz
#3
Ale nie uważasz, że taki G-SR jest lepszy od Taito ?
Odpowiedz
#4
Wiesz co, to w dużej mierze zależy od gustu. Ja tam np. wolę do teraz qcka, ze względu na tą naturalną, szorstką powierzchnię. Nie powiem, bo SR ma rzeczywiście bardzo przyjemny i gładki ślizg. Ezzio dobrze mówi, lepiej kupić najpierw myszkę i zobaczyć jak się gra z obecną. To jest tak, że jak uznasz, że myszka Ci chodzi za wolno to wtedy myślisz o poprawie szybkości ślizgu. jak mas problemy z zatrzymaniem to myślisz o czymś wolniejszym lub o innej powierzchni itd. Zaletą SR jest głównie to, że nie da się nie lubić jej powierzchni gdyż nawet w dotyku jest przyjemna. Nie oznacza to jednak, że w grach będzie Ci lepiej niż z np. Taito.
Odpowiedz
#5
A nie będzie występował jitter tak jak miało to miejsce w Abyssusie ?
Odpowiedz
#6
Nie wiemy, nie mamy abyssusa. A Twój abyssus dobrze działa na innych podkładkach? Bo wiesz, że ten sensor tak już ma, że raz trafisz na model z koszmarnym jitterem raz jest super. Jak kupisz Aviora lub EC to nie bedą one miały jittera ani na Taito ani na SR.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.