• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pad do gier
#1
Witam. Rozglądam się za padem do PC. Nie chodzi o coś drogiego, cena do 100 złotych. Zależy mi na czymś przewodowym bo jakoś dziwnie wszystkie bezprzewodowe sprzęty gubią zasięg w moim domu. Posiadałem Logitecha F710, pad bardzo fajny, ale miał dosyć duże problemy z łącznością co zabijało przyjemność gry. Polowałem na używanego pada do XBOXA, ale jakoś nigdzie nie mogę natrafić. Co polecacie? Sprawa nie jest pilna bo aż tak dużo nie gram w gry, które byłyby niegrywalne K+M. Warto szukać wciąż tego pada od X'a? Czy może kupić coś innego?
Odpowiedz
#2
no pad od Xboxa jest spoko, jedyne zastrzeżenie to twardawe przyciski, no ale chyba nie grasz w FPSy ;D
kolega się chwalił, że pad wytrzymuje bardzo dużo - żadnych śladów "używania" (sam go miałem, jak nówka, nawet brak starć), a ten kolega to potrafi rzucać wszystkim po ścianach
Odpowiedz
#3
ja chociaż na padach to się nei znam kompletnie (tyle co trzymałem pady z psa i xboxa tylko), to co słyszę to każdy tylko mówi bierz pada od xboxa...
Odpowiedz
#4
potwierdzona solidność ;)
kolega ma 40 cm w bicku rok starszy to mocno napie*dala i pad naprawdę bez szwanku, a poprzedni to w kawałkach ;D
Odpowiedz
#5
Również polecam pada od Xbox One. Solidny, wytrzymały, nie ma uczucia plastikowości, tak jak w Dualshocku (to akurat moje osobiste odczucie).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.