• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotel coby plecki proste pozostać mogły i pupa miękko miała.
#1
Szukam fotela dla goryla, budżet to około 1300 zł.
Chodzi mi o te racingowe fotele bo mają fajny design.
184 cm wzrostu, 96kg, jedynym problemem jest szerokość oparcia- o ile w pasie mam 90cm i wąskie siedzisko mi nie przeszkadza, o tyle w barkach mam już ponad 145 cm na wydechu (normalna pozycja  siedząca) i wąskie oparcie z DxRacerowych Driftingów będzie mnie irytowac. Zastanawiałem się nad AKRacing Premium V2 (w AKRacing mam zniżkę 10%) lub DXSeat z kolekcji T. Chciałbym żeby fotel miał minimum 150 kg udźwigu, obicie ze skóry eko lub innej imitacji i był dość przyjemny. Regulacja podłokietników mile widziana w 4D (góra dół obowiązkowo). Będę siedziec przy biurku o wysokości ok. 77cm. Dawajcie propozycje bo ja już zgłupiałem. :D Dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
#2
może weź dxracera z serii boss lub classic, one dosyc spore są
Odpowiedz
#3
I za drogie :/
Odpowiedz
#4
Potrzebuje opinii o AKRacingach. :D
Odpowiedz
#5
Heh, tutaj najlepiej podejść samemu do sklepu, przymierzyć.
Mi akurat żadne fotele nie pasowały (przynajmniej na pierwsze "dotknięcie"), 187 cm, 70 kg :D Wolę siatkowe i taki też kupiłem.
Musisz przymierzyć i sam zobaczyć, te co patrzyłem były za 1 tyś (nie pamiętam dokładnego modelu), ale odrzuciły mnie - nie, że nie były wygodne, ale wydawały się za sztywne, małe i ta skóra może sprawiać problemy (szczegolnie w lecie).
Odpowiedz
#6
Zdecydowałem się powiększyć swoj budżet do 1700. Myślałem o DxRacer King. Potrzeba mi podłokietników które się zrównają z biurkiem o wysokości 79cm. Co sądzicie?
Czy dxracersklep to dobra strona?
Odpowiedz
#7
sklep jak sklep, szukaj tam gdzie najtaniej ;D
jak mówiłem wcześniej to jak wróżenie z fusów :/
Odpowiedz
#8
Uznałem że siedzi mi ten DxRacer. Mógłby ktoś potwierdzić czy podłokietniki dadzą radę być 79cm od ziemi?
Odpowiedz
#9
ja nie używam podłokietników ;D
Odpowiedz
#10
zamów officiala dxracer najlepiej, myślę, że może być na styk te 79 cm po podniesieniu siedziska wysoko + podłokietniki wyciągnięte w górę
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.