• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AKG K240 Studio
#1
Cześć, jako że nie ma recenzji tych słuchawek na głównej stronie test-gear.pl to postanowiłem zapytać tutaj (myślę że to dobry dział). Mam już jeden temat na tym forum odnośnie słuchawek, lecz tutaj chciałbym się dowiedzieć głównie na temat tych właśnie słuchawek.

Warto zakupić te słuchawki? Chodzi mi głównie o gry typu CS:GO, więc najważniejsze jest dla mnie pozycjonowanie, ale ważne też by były to przy okazji jak najlepsze słuchawki do słuchania muzyki. 
Jak to jest więc z AKG K240 Studio? 
O ile dobrze mi wiadomo, to całkiem fajnie sprawują się ISK HD9999, czyli chińskie odpowiedniki AKG K240, z tym że jak lepiej poszperać, to w HD9999 są te same przetworniki co w HD669 (czyli w słuchawkach 2x tańszych).
To co mnie najbardziej interesuje:
1. Czy AKG K240 Studio nadają się do gier FPS jak CS:GO?
2. Czy mają tak samo dobrą/lepszą scenę od ISK HD9999? I czy ich pozycjonowanie również jest tak samo dobre lub lepsze?
3. Czy słuchawki te różnią się od AKG K240 MK2 czymś więcej jak wyglądem i brakiem przedłużacza?

Nie pytam o dźwięk podczas słuchania muzyki, bo z tego co wiem to jeśli chodzi o muzykę jest bardzo dobry.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
1. Oczywiście
2. Z tego co pamiętam HD9999 mają troszkę szerszą scenę, ale są zamknięte i na jak taką budowę scenę mają bardzo dobrą. AKG jest bardziej "okrągła" Pozycjonowanie podobne (bardzo dobry poziom na obu słuchawkach)
3. Nie miałem ich, ale troszkę się różnią. Poczytaj K240 Monitor na audiofanatyku, masz tam napisane. Problem w tym, że autor zbytnio nie gra w gry.
Półotwarte, czy otwarte zawsze mają lepszą scenę (przynajmniej takie wrażenie) w grach. Ja bym i tak brał HD9999. U nas były sprawdzane i sprawują się bardzo dobrze :d
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.