• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zalany mechanik colą.
#11
Z tego co pamiętam, QuickFire TK ma ukryte śrubki pod górnymi, gumowymi stopkami, sugerowałbym połowicznie odkleić stopki i wykręcić te śrubki - może to właśnie one nie pozwalają Ci zdjąć obudowy.

https://www.youtube.com/watch?v=Kw3iw-vTXfs - otwiera się ją raczej jak większość mechaników.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#12
Witam ponownie, troszkę mineło i powiem tak. Po rozkręceniu i sprawdzeniu tej płyty pcb, wygląda ona jakby nigdy nie było na nią nic wylane. No chyba, że taki szary jakby nalot po całej klawirze jest, który palcem jak kurz schodzi ale to raczej nie po coli. No i ogółem z dnia na dzień jakiś inny przycisk mi wyskakiwał taki jakby zalany no i brałem znowu wodą gorącą i przez słomke wlewałem. Z klawiszami windows,z,x,c,u sobie poradziłem i teraz tylko shift, 1,q,7 bo jeszcze czuć jakby coś było. Także chyba nie jest źle ? :)
Odpowiedz
#13
Pamiętaj, że zalana elektronika potrafi być nieprzewidywalna - nie znasz dnia ani godziny ;)
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#14
cola się lepi zawsze, wiec jak na PCB nic się nei lepiło to powinno być ok.
Odpowiedz
#15
Nic się na pcb nie lepiło także jest dobrze. Tymczasem jak narazie klawisze działają ok i mam nadzieję, że tak zostanie.
Odpowiedz
#16
Witam jeszcze raz, okazało się, że poszło coś z elektryką i właczając lub wyłączając podświetlenie niektóre klawisze działały ale też i nie. Dlatego oddałem na gwarancję i po miesiącu czekania zwrócili mi pieniądze. Także dziękuje wszystkim za pomoc, a sam na dniach kupuje z kodem zniżkowym Logitecha G413 Carbon.
Odpowiedz
#17
Następnym razem polecam wlanie do switchy IPA Cleanser i odczekanie u mnie pomogło.
fps player: k/d ratio: bf3: 3.15 bfh: 2.25 bf4: 2.51 bf1: 4.62 bfv: 5.46
Odpowiedz
#18
Witam jeszcze raz, odkopuje temat ponieważ... w moim Korsarzu k95 vengeace przestały się swiecić się niektóre diody led a pozatym klawiatura ma na sobie kilka mocnym uszczerbek na ramie i oddaję na gwarancję. I teraz zamiast tej klawiatury mam do wyboru kilka innych. Hyperx alloy fps( mysle pomiedzy wersja pro a zwykla), CM Masterkeys Pro M (po przygodzie z quickfire tk chcialbym taka jeszcze raz kupic), Logitech G810 Orion spectrum. Doradzilby ktos, ktora lepsza ? Oczywscie max 450zl, recenzjom nie ufam dlatego pisze na szybko w tym temacie bez zbednego zakladania nastepnego.
Odpowiedz
#19
Bierz Masterkeys, poza tym jest u nas recka, nam możesz ufać ;D
Ten Logitech to nic takiego fajnego jak się wydaje, Alloy wydaje się być spoko, ale głównie do gier. Chyba że bierzesz na Blue, ale z kolei wtedy nie gra się tak dobrze jak się moze wydawać ;d
Odpowiedz
#20
No właśnie tylku u was można zaufać, no cóż Logitech ma te rgb i jest pełnowymiarowa ale z kolei używałem quickfire tk i była cudna, także CHYBA wezme masterkeysa o ile nie trafi się coś lepszego :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.