• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mysz do 210zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Dream machines dm2 comfy
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska (2.1sens cs go)
  • czułość w Windows: 6/11
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 50+
  • w co grasz (podaj tytuły gier): cs go
  • jaką masz obecnie podkładkę: natec genesis m12
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam bocznych
  • twój budżet: 215zł
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: chciałbym trzymać normalnym palm gripem bo teraz przez pęknięty lewy przycisk myszy muszę jakoś dziwnie trzymać tą myszkę
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Mam dziwny styl grania, że jak strzelam full auto w csie to strasznie mocno naciskam na lewy przycisk myszy przez co załatwiłem już plastik w 2 myszce
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): najlepiej jak największa i bez jakichś udziwnień typu takie falowania na końcach przycisków.
    Na allegro znalazłem logitech g400s za 131zł myślę, że chyba spoko opcja z 3 miesięczną gwarancją.
Odpowiedz
#2
Wydaje mi się że G403 albo Zowie EC2-a byłyby git, ale w tym budżecie to tylko używki.
Odpowiedz
#3
Zastanawiałem się nad logitechem g403 ale boję się, że trochę za mała może być. Zowie czytałem, że scroll beznadziejny jest. Myślę też nad steelseries rival 300 ponieważ mam jeszcze microsoft intellimouse explorer 3.0 która pod względem kształtu jest świetną myszką a rival 300 bardzo podobny.
A co myślisz o tym logitechu g400s? Czytałem, że myszka na prawdę spoko.
Odpowiedz
#4
Jest to dość stara myszka więc bałbym się brać. Najlepiej by było jakbyś wybrał się do jakiegoś saturna itp i zobaczył na tą zowie (imo scroll nie jest jakiś beznadziejny, widywałem gorsze), na g403 czy nie jest za mała, na tego rivala i może jeszcze razera da, jakby Ci pasował można by brać GB XM300 bo jest identyko - https://www.oleole.pl/myszy-komputerowe/...70611-1215
Poczekajmy na wypowiedzi innych osób, może ktoś będzie miał inne propozycje :D
Odpowiedz
#5
18,5 cm ręką jest idealna do palma na G403. Nowa kupisz za 220.
Odpowiedz
#6
(06-11-2017, 02:20 PM)Dforak napisał(a): 18,5 cm ręką jest idealna do palma na G403. Nowa kupisz za 220.

z latającym scrollem na pewno,

gigabyte xm 300 odpuść sobie, tak samo - loteria
ostatnio w morele za stówkę można było wyrwać 

z nowych razer deathadder essential, 2013 - nie wiem czy jest jeszcze promocja na x-komie..

z używanych 
zowie ec2-a
ewentualnie razer deathadder elite.
Odpowiedz
#7
Od Ciebie wyrwałem perfekcyjna za 230 :D
Odpowiedz
#8
Dobra wybiorę się jutro do rtv euro agd i mam nadzieję, że będzie ten logitech g403 zobacze też deathaddera i rivala. Jak logitech będzie dobry to zawsze można kupić na allegro i jak trafie na jakąś sztukę z wadami to oddam bez podania przyczyny w ciągu 14dni
Odpowiedz
#9
Mowa o myszce logitech g403.
Pamiętaj żeby sprawdzić numer seryjny myszki, "SN" najlepiej jakbyś wybrał 1644, 1648, są to najnowsze egzemplarze pozbawione wszelkich problemów z przyciskami i scrollem, w sklepie pewnie będą mieli tylko starsze wiec zamów sobie do sklepu, ja tak zrobiłem i było wszystko dobrze.

pamiętaj również o tym, że jak kupujesz w sklepie stacjonarnym, na miejscu to nie masz możliwości zwrócenia towaru, chyba że trafisz na dobrego sprzedawce, kierownika..
to samo się tyczy zamówień do sklepu.
Odpowiedz
#10
w RTV euro agd ten logitech kosztuje 309zł więc jak już bym wybrał tą myszkę to kupię na allegro z jakiejś aukcji gdzie jest zwrot gratis w razie czego.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.