• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NuForce uDAC-3 DAC/Amp Combo
#1
Witam, mam pytanie o DACa podanego w tytule postu. Jest obecnie na Massdrop za 70 dollarów (+ 6.50 za transport) co przy standardowej cenie koło 500 zł jest ceną dość okazyjną. Jak myślicie, opłaca się go kupować, czy znajdę lepszego w tej cenie? 




https://www.massdrop.com/buy/udac-3-amp-dac
Odpowiedz
#2
a ile Ci za przesyłkę policzyło?

dla graczy to tak średnio, bo ten dac z tego co kojarzę trochę zawęża scenę
Odpowiedz
#3
Pokazuje mi 6.50 dollara, pewnie będzie więcej bo przesyłka do PL nie wierzę że tylko 6 dolców, nie zamawiałem więc tyle wiem. Chodzi mi o coś tak 60/40 jeżeli chodzi gry/muzyka, jest coś ciekawego w tej cenie? (lepszego od uDAC-3)
Odpowiedz
#4
a może być wewnętrzna?
Odpowiedz
#5
Dla mnie bez różnicy, chyba nawet lepiej :P czytałem trochę i podobno dobra jest MAYA U5, tylko to zewnętrzna jest. Z wewnętrznych to podobno od asusa w tej cenie robią robotę, ale nie znam się na tym więc się nie wypowiadam :D
Odpowiedz
#6
masz AIM SC808 z wenwetrznych, z zewnetrznych to audiotrak prodigy cube
Odpowiedz
#7
O AIM SC808 to wiem, nawet ją komuś polecałem na forum :P Chodzi mi jednak o cenę tak 250-300, tak jak mniej więcej ten uDAC na massdropie. Nie mam obecnie możliwości dołożenia do AIM SC808.
Odpowiedz
#8
maya u5 to taka integra z tego co ja slyszalem ;p w cenie 250-300 nie ma nic godnego uwagi w sumie ;/
Odpowiedz
#9
xonar dg to bardziej integra. U5 ciut lepsza, ale też nic specjalnego
Odpowiedz
#10
Czyli lepiej przetrwać na integrze i kupić coś lepszego za jakiś czas? W takim razie poczekam trochę i kupię AIM SC808. Wielkie dzięki za pomoc :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.