• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mionix Avior/Rival 100
#1
Witam,

Przeczytałem poradnik jak wybrać mysz i doszedłem do wniosku że mój chwyt to coś pomiędzy palm a claw gripem a przynajmniej tak mi się wydaje. I stąd moje pytanie która myszką bardziej nadawałby się pod mój chwyt Mionix Avior 7000 czy SteelSeries Rival 100? Byłbym wdzięczny za pomoc/rade, bo chciałbym aby myszka została ze mną na dłużej...
Odpowiedz
#2
Chwyt to nie wszystko. Uzupełnij wzór o pomoc przy doborze myszy to wszystkim ułatwisz życie :/
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#3
no dokładnie
od siebie dodam, że też mam taki chwyt, ale przy łapie 21,5 cm to nie tak łatwo
Musisz sobie obczaić czy lubisz myszki płaskie, czy może lubisz mieć dobrze podparte śródręcze (wysoki garb myszki)
Odpowiedz
#4
jak masz większą dłoń od 19 cm to avior przy mniejszej rival 100
Odpowiedz
#5
rival 100 imo za płaski
Odpowiedz
#6
No i Avior SK jest obecnie dostępny w naprawdę dobrej cenie.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#7
Jak na złość padł mi internet i dopiero dziś udało się usunąć awarie...

Myślę że jednak chyba zdecyduję się na tego Rivala 100 ale dziękuje za pomoc. Teraz może pomożecie dobrać mi do tego gryzonia podkładkę, nie wiem czy warto tworzyć nowy temat i zaśmiecać forum, więc napiszę to tu:

- Nie jestem pewien jaki rodzaj podkładki będzie najlepszy więc zdam się na Was
- Rozmiar myślę że jakiś większy
- Żywotność, chciałbym aby ta podkładka została ze mną przez dłuższy czas, tak jak myszka
- Nie zależy mi na żadnych grafikach na podkładce, może być cała czarna
- Cena adekwatna do jakości podkładki
Odpowiedz
#8
Dream Machines DM PAD L - obecnie najlepszy stosunek jakości do ceny.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#9
Ogólnie to życzę szczescia z Rivalem - mysz nie jest zła ale autorskie przełaczniki SS to loteria. Do tego przy mojej dosyć sporej dłoni i claw grupie powierzchnia z wypustkami mocno odbija się na małym palcu.
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#10
Potwierdzam że przełączniki to loteria i to wielka :) Ja za pierwszym razem trafiłam na ciche, później już nie mogłam na takie trafić.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.