• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka
#1
Cześć,
przymierzam się do zakupu nowej podkładki, gdyż aktualna od częstego przewożenia się niszczy i jest to dość męczące co chwila ją ze sobą zabierać. Podkładka będzie głównie służyć do standardowej eksploatacji i CS:GO. Dokładne wymagania i informacje poniżej:



  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) - Nixeus Revel PMW3360
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? - A4tech 300mp; szybkość raczej pasuje, choć mogłaby być nieco wolniejsza
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiał
  • jaki rozmiar by Cię interesował: podobny do aktualnej, lepiej większa niż mniejsza
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: zdecydowanie nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: raczej wolniejsza 
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? - niekoniecznie
  • maksymalna cena za podkładkę? - powiedzmy do 70 zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) - najlepiej czarna, grubość tak do 3-3.5mm
Odpowiedz
#2
W cenie 49zł masz dream machines w rozmiarze xl, grzech nie wziąć :) będzie troszkę wolniejsza od tego a4techa.

lekko powyżej 70zł masz bardzo dobrą podkładkę roccat taito 2017
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...aito-2017/


ja natomiast używam roccat taito mid control, kosztowała swojego czasu 89zł, teraz coś koło 50, dla mnie perfekcyjna balans control-speed, jest to hybryda - aczkolwiek bliżej jej do materiałowej.
podkładka długowieczna, na moje oko nie do zajechania. swoja mam od prawie 2 lat i wygląda jak nowa. Piorę ją i nic się nie dzieje.
mam dwie takie, kupiłem jedną na zapas ^^
Odpowiedz
#3
Zaskoczyłeś mnie tą dream machines :O Raczej się na nią zdecyduję,, tylko rozmiar L, obawiam się, że jak na XL postawie laptopa to może się uszkodzić, tym bardziej, że pod tylne nóżki laptopa podkładam nakrętki, które łatwo by się wbijały w podkładkę. W takich pieniądzach nie znajdę nic lepszego, a z drugiej strony czy warto wydawać prawie 100zł na podkładkę do rekreacyjnego grania.
Odpowiedz
#4
to weź za 29 zł mniejszą, nadal sporą wersję ;)
Odpowiedz
#5
(06-02-2017, 11:26 AM)Kubq napisał(a): Zaskoczyłeś mnie tą dream machines :O Raczej  się na nią zdecyduję,, tylko rozmiar L, obawiam się, że jak na XL postawie laptopa to może się uszkodzić, tym bardziej, że pod tylne nóżki laptopa podkładam nakrętki, które łatwo by się wbijały w podkładkę.  W takich pieniądzach nie znajdę nic lepszego, a z drugiej strony czy warto wydawać prawie 100zł na podkładkę do rekreacyjnego grania.

Swoją drogą, tyle podkładki powinny kosztować - są to odpowiednie kwoty względem rozmiaru.
sprzęt dla graczy tak się rozwinął że, każda "znana firma" narzuca strasznie dużą marże na swój sprzęt. 
serce mi się kraje jak mam wydać 120zł za podkładkę.. (zowie)
Odpowiedz
#6
Dokładnie, jeśli jakiś przedmiot ma w nazwie słowo "gaming" z automatu jest dużo droższe. Ponadto nie wiem czy bym odczuł jakąś znaczącą różnicę między tym dm a np. zowie czy inną podkładką z górnej półki jako niedzielny gracz, zapewne nie. Wielkie dzięki za pomoc :)
Odpowiedz
#7
z a4techa przesiadka na Dm Pada to dobra przesiadka ;) zobaczysz
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.