• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
razer da chroma elite - ścinki w cs go
#1
Witam dzisiaj kupiona nowa myszka i problem taki że czuje lekkie ścinki w cs go na zowie ec1-a nie było tego. Odinstalowalem oprogramowanie ale dalej to samo ustawione na 1000hz ale dalej to samo :(
Odpowiedz
#2
O jakie ścinki dokładnie chodzi? Ja w swojej żadnego takiego problemu nie zauważyłem
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#3
laguje jakby fpsy spadały a mam stabilne 280-299 takie uczucie jakbys sie przesiadl z 144 hz na 60
Odpowiedz
#4
Może przez to że, sensor jest bardzo precyzyjny, ja również mam da elite i odczuwam lekkie hamowanie, porównał bym go do tego z 3g, jest idealny, lekko "pływa" chodzi lekko z oporem, nie tak jak 3398/3310.
dodatkowo ten opór przykłada się na tzn lick shoot w grze, ostatni raz, tak dobrze się bawiłem mając w dłoni ie 3.0 z MLT04.
Odpowiedz
#5
chyba sie naprawilo wylaczylem jakas opcje "Chroma apps" i jest lepiej
a co do sensora pierwsza klasa zowie tez był dobry ale ten w razer przebija wszystko, chociaż negatywnie podchodziłem do tej firmy.
Odpowiedz
#6
Ja nie widzę żadnej różnicy pomiędzy sensorem zastosowanym w Zowie, od tego w DA Elite, oprócz tego, że w PMW3310 jest ten 1 bug :d
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#7
Ja tam widze grając w csa lepszą płynność sensora lepszy feeling wg mnie
Odpowiedz
#8
a możecie swoją skalibrować pod inne podkładki niż razer?
u mnie nie działa kalibracja nie wiem dlaczego :(
Odpowiedz
#9
(05-30-2017, 08:16 PM)krystek napisał(a): a możecie swoją skalibrować pod inne podkładki niż razer?
u mnie nie działa kalibracja nie wiem dlaczego :(
 Weź wyłącz te kalibracje bo to shit jest :D
Odpowiedz
#10
czasami z tymi kalibracjami to jest tak skopane (np. u logitecha) że trzeba na innej podkładce kalibrować, żeby móc uzywac na innej ;D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.