• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz dm1 pro - Problem
#1
Witam, mam problem z myszką dm 1 pro Kupiłem ją w grudniu w morele i już 3 raz zepsuł mi się scroll że sie tak wychyla nie moge przesuwać stron itp.
pierw zepsuła mi się po 2-3 miesiącach oddałem po 3dniach miałem nową mysz okej, znów po 2-3 miesiącach zepsuła mi się, i znów scroll oddałem ok 3dni działa, i teraz po 2tygodniach znów się zepsuła mysz i znów scroll ! XD, nwm czy ja nie potrafię używać scrolla czy co ale .. już mnie zaczyna to denerwować bo mam w szafce mysz Bloody v7m i już ponad 1,5roku i mysz działa luźno.. a z tą za która zapłaciłem 150zl mam istne problemy, aż głupio mi do nich pisać znowu! i teraz mam pytanie czy można prosić o zwrot pieniędzy czy coś w tym stylu? bo jak tak dalej pójdzie to więcej zapłacę za te koszty wysyłki niż za mysz.
Odpowiedz
#2
Nawet powinni ci zwrócić pieniądze... nie jestem jakimś znawcą prawa.. ale wiem że, za 3 razem możesz domagać się zwrotu pieniędzy.
Najlepiej jak byś udał się na forumprawne.org i tam ci doradzą co w takiej sytuacji dalej zrobić.
Odpowiedz
#3
kurde, co jak co ale scrolle to nie powinny tak padać, z tego co wiem to prawie w ogóle nie ma zwrotów z tego powodu, pytanie czy powiedzą, że to mechaniczne uszkodzenie czy nie
Odpowiedz
#4
znaczy już 2x mi zwrócili ,teraz im wysłałem to odpisali że przyślą nową, ale nwm co się dzieję 3x scroll mi się zepsuł, tak jakby 1 blokada zeszła i scroll sie wychyla, przez co nie moge przesuwać stron, aby nacisnąć scrolla muszę użyć większej siły, ale to żarty 2 lata mam bloody v7m i nic a przy dm 1 pro już 3x i 3x scroll XD
Odpowiedz
#5
Trafiają się i takie sztuki.
Co ciekawe, w dzisiejszych czasach coś jest z tymi scrollami często nie tak. Logitech z wadliwą partią i takie tam.
Mam g400 od 6 lat i scroll jak najbardziej w porządku. Tylko scroll w tym Logitechu nawet od nowości chrupie jak martwe noworodki w Outlaście 2 :V
Może właśnie tym zdaniem wykluczyłem całego swojego posta. Pocieszę się tym, że nie dla każdego to jest wielka wada ;p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.