• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G640
#11
Podobał mi się bardzo mały współczynnik static i dynamic friction na tym kucyku. Brakowało mi takiej gładkości ruchu, takiej podobnej do Goliathusowej. Z kolei Goliathus był troszkę za szybki ale nie kleił i to było super. Czy G640 klei?
Odpowiedz
#12
Jeszcze jedna rzecz mi potrzebna do szczęścia- takie same ruchy w osi X i Y
Odpowiedz
#13
G240/640 nie klei, ale jest szybszy. Ale ma coś takiego w uczucie jakby cię może nie hamował, ale fajnie wspomagał ruchy (nie myl tego z hamowaniem). Takie uczucie ;D
Odpowiedz
#14
Jak z ruchem w osi X Y? Jest równy? Jeśli podkładka ma minimalna chociaż kontrolę (Goliathus jej nie ma) i dobry feedback to mi leży i może być szybka :D
Odpowiedz
#15
na kontrolę nie narzekałem, biorąc pod uwagę jej szybkość (teoretycznie im szybsza podkładka tym kontrola mniejsza). Feedback bardzo spoko, ruch obu osi jest porównywalny
Odpowiedz
#16
A dużo różni się wersja G640 czarnej, a np. z nadrukiem TSM/C9? (szybkość, kontrola, "szorstkość")

Z tego co mi wiadomo to podkładki z nadrukami mają dłuższą żywotność i sie wolniej ścierają. To prawda?
Odpowiedz
#17
tego nie wiem, bo jej nie miałem ;)
Moim zdaniem te bez nadruków są lepsze, być może ciut szybciej się wycierają, ale jak masz logo na środku to może ono delikatnie wpływać na ślizg.
Mi przez pół roku nic się nie wytarło, ślizg pozostał taki sam (bez loga)
Odpowiedz
#18
G640 TSM/C9 ma coating, będzie kapkę szybsza i wolniej się będzie ścierać. Logo nie jest wyczuwalne .
Odpowiedz
#19
Właśnie nie chce mi się wierzyć, że na logo ślizg jest nawet w najmniejszym stopniu inny.

Dzięki wam za opinie.
Odpowiedz
#20
(06-05-2017, 02:41 PM)Dforak napisał(a): Podobał mi się bardzo mały współczynnik static i dynamic friction na tym kucyku. Brakowało mi takiej gładkości ruchu, takiej podobnej do Goliathusowej. Z kolei Goliathus był troszkę za szybki ale nie kleił i to było super. Czy G640 klei?
Corsair mm200 to szybkościowo coś w okolicach qck, z wyjątkowo gładkim ślizgiem jak na wolną podkładkę.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.