• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebna mysz podobna w kształcie do X748K - ZOWIE EC1-A?
#1
Witam,

Około 4 lata temu używałem A4techa X748K. Mysz świetnie mi się trzymało, bardzo dobrze się grało... Jakiś rok temu kupiłem SS Rival, którego używałem około 7 miesięcy. Mysz była wygodna, jednak jak dla mnie miała nietypowy kształt, była trochę za długa, raczej nie dla mnie. Jakieś 2 miesiące temu kupiłem ZOWIE FK1. Pierwsze wrażenie było bardzo dziwne... Mysz o wiele mniejsza od SS Rival, bardzo źle mi się ją trzymało.. Myślałem, że się przyzwyczaję...  Po 2 miesiącach okazało się, że nie... Nadal nie czuję pełnego komfortu. W dodatku mysz pokryta jest dziwnym tworzywem i ślizga mi się w dłoni... Szkoda, bo sensor mimo, że jest ten sam, to mam wrażenie lepszego feelingu niż w  Rivalu...


Ostatnio wyjąłem z szafki starego X748K i przymierzyłem do dłoni... Zdecydowanie chcę mysz z takim samym, lub podobnym kształtem! 

Teraz pytanie... Jaką mysz wziąć, aby w kształcie najbardziej przypominała X748K? Myślę nad ZOWIE EC1-A, ale nie jestem pewny, czy ma podobny kształt do A4Tech'a X748K...

Jestem wymagającym graczem, mam dużo godzin spędzonych w multiplayer w grach FPS. Teraz gram w CS:GO - ranga Supreme, więc potrzebuję myszy z dobrym sensorem i ergonomią. Przez niepewny chwyt w ZOWIE FK1 zdarza mi się popełniać błędy, nie czuję kontroli nad myszą tak jak powinienem.
#2
imo to z kształtu wygląda jak Razer Deathadder, w wielu stacjonarnych mają go do przymierzenia.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.