• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam parę myszek z wyższej półki za połowę ceny
#1
Siema!
Mam do sprzedania dwie myszki, potestowe z naszego portalu
Obie we bardzo dobrym stanie, zadbane. Brak gwarancji, ale udzielam rozruchu 2 tygodniowego na obie myszki.
Pierwsza z nich - CM Storm Sentinel III - recenzja na stronie. Krótko mówiąc dobra myszka dla rekreacyjnych graczy, czysto palmowa dla średnich dłoni. Jakościowo bardzo dobra. Wraz z pudełkiem, 100 zł + KW
Druga myszka Xtrfy Heaton M3 - 120 zł (troszkę mniej niż połowa ;p). Myszka w bdb wizualnym i technicznym stanie. Ma jeden minus opisany w recenzji. Mianowicie ma ustawiony pooling rate na 1000 Hz bez możliwości zmiany (jeden koleżka tester urwał...). Poza tym nie ma żadnych ukrytych wad. Oczywiście wraz z pudełkiem.
Mysz do palma, nie jest idealna, ale za tą cenę jest już opłacalna ;D Jakościowo też jest dobra, z pewnością pożyje jeszcze długo i będzie z niej pożytek większy niż u mnie ;)
Jak ktoś ma pytania to śmiało, zdjęć nie daję, bo są na stronie ;p Jak ktoś bardzo chce (nie ufa mi :c) to oczywiście mogę podesłać.
Cena ostateczna, 1/2 normalnej ceny, a mało używana. Okazja normalnie ;D
Za jakiś czas będą tanie mechaniki, jakby ktoś chciał przyoszczędzić to może poczekać to kupi od Czyszczaka, napewno będą zadbane :p
Odpowiedz
#2
powinniście zrobić odrębny temat dotyczący sprzętu który został po testach... zamiast tak w "mejnstrimie".
Odpowiedz
#3
co to za róznica ;D
Odpowiedz
#4
może szybciej opylisz zbędny sprzęt :D
Odpowiedz
#5
Z ciekawości, jakie mechaniki sprzedajesz? Bo nie wiem czy czekać z kupnem nowego ;d
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#6
Być może będzie B720 od Bloody (na 50% bo w sumie dobry jest ;p) i właśnie nie ma co hejtować - dobra tańsza alternatywa MX Red.
Będzie Delux KM02 Titan po recenzji, jedyne co dosłownie wkurwia to diody (niebieskie i mocne, wiecie od numlocka itp.). Na Kailh Blue.
Ajazz AK33 na Zorro Black (takie miękkie dość, ale nie tak jak Redy, ciut wolniejsze, ale fajne ;d).
Być może wrzucę Mazera też potestowego, ale mało używany (leżał w szafie u koleżki Hya, a ja jakoś z niego nie korzystam). Na Kailh Blue.
Ogółem jestem z każdego z nich zadowolony, bo jestem raczej mało wymagający. Tylko po co mam je trzymać jak się dosłownie kurzą.
Więc taka budżetówka, ale cena będzie 1/2 na rynku (no chyba, że coś jest super tanie typu B720 to nie połowa, bo np. na niego mam gwarancję). Ale ja nie cebulak, więc drogo nie bedzie ;D
Odpowiedz
#7
Aj szkoda, nic dla mnie, bo akurat MX Blacki i MX Blue to ja mam :>
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#8
heh to nie są MX Blacki ;D
ale jakbyś kiedyś coś zamierzał kupować to ogarnij sobie ajazzka na zorro black (które są pomiędzy redami a czarnymi), i nie popełniaj mojego błędu - kup w wersji czarnej ;p
a b720 ma optyczne - dobre dla kogoś kto nawala w klawisze (mniejszy skok i takie sprawy).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.