• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do lola
#1
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: Jakiś deathadder znajomego, chyba essentail
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 2600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): wysoka
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): nie gram w fps
  • w co grasz (podaj tytuły gier): LoL
  • jaką masz obecnie podkładkę: Planuję zowie g-sr albo taito 2017, raczej taito
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Nie używam bocznych
  • twój budżet: ~300zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palmo claw? Chyba coś takiego, czasem nawet palmo finger
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+3
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Dostosuję się raczej
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Po prostu chcę mieć swoją porządną myszkę, ten deathadder jest OK.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Raczej tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Bardzo lubię małe myszki, ~120 cm, ale większe też są okej
Odpowiedz
#2
no to z małych bierz Logitecha G pro
Odpowiedz
#3
G Pro, G403, KPOE, DA odradzam bo trzymasz 3 na myszce palce. Nie kupuj G-SR. :D Jak ci siadzie palm na dużej myszce to sprawdź Kone EMP/G502.
Odpowiedz
#4
Ten G Pro ma różne opinie, nie wiem czy będzie mi leżał, bo jest tak mały, że aż chyba za mały :d
Ta Kone pure owl eye nie jest takim trochę "klocem"? Tak mała i tak ciężka mysz? Wydaje się kompletnie nie wygodna i ciężka do poruszania.
Odpowiedz
#5
KPOE waży 88 gramów, więc jest raczej bardzo lekka. Zamiast g pro lepiej chyba rozważyć 2 razy tańszą g203, nie jest zauważalnie gorsza od g pro pod żadnym względem.
Odpowiedz
#6
Właśnie teraz widzę, że 88g, ale jestem pewny, że jeszcze wczoraj napisane było 116g :D
Odpowiedz
#7
Szczerze mówiąc mi nawet 150g "brick" nie wadził na takim DPI :D Z tych lżejszych skup się na G403 i KPOE jeśli G Pro jest zbyt małe. :D
Odpowiedz
#8
Chyba w tą KPOE pójdę :>
Odpowiedz
#9
Mi też się spodobała, muszę ją wypróbować. Polecam obejrzeć https://www.youtube.com/watch?v=Ck-nXyhRJMA :D
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.