• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszki
#1
Witam, proszę o pomoc w wyborze myszki (oraz odpowiedniej podkładki do niej). Obecnie gram na bezprzewodowej myszy Lenovo N50 (-,-) o rozdzielczości 1000 DPI bez podkładki. Poniżej zamieszczam bardziej szczegółowe informacje:

- czułość w Windows - połowa zakresu
- czułość w grach - około 20
- gry w które gram - głównie Overwatch
- chwyt - palm z domieszką fingera
- długość dłoni - około 20,5 - 21 cm
- szerokość palca - około 1,7 - 2 cm
- dystans na 1 obrót w grze - około 11 -12 cm
- praworęczny
- układ palców - 1+2+2
- budżet - 150 zł

Na koniec zaznaczę, że nie jestem jakimś super wymagającym graczem, o podkładkach nie mam wgl pojęcia więc zdam się na doświadczenie innych. Fajnie by było gdyby mysz posiadała jakieś programowalne przyciski. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
DM1 Pro, albo coś troszkę większego, poczekaj jeszcze na opinie bardziej doświadczonych osób z forum :)
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#3
A jeżeli coś większego to co polecasz?
Odpowiedz
#4
Spróbuj DA za 159 może, ale wydaje mi się że DM Pad + DM Pro najlepiej Ci siądą.
Odpowiedz
#5
Ten Deathadder też może być spoko (szukaj pod nazwą Deathadder Essential). Niestety nic innego nie polecę, bo nie kojarzę za bardzo myszek w tej cenie, warto na pewno spojrzeć na Gigabyte XM300
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#6
Do takiego chwytu będzie dobry Rival 300
Odpowiedz
#7
@akatrosh, @Dforak
Przy takiej długości dłoni, DM Pro w życiu palmem nie złapiecie.

Rival 300 byłby idealny dla Ciebie, ale musiałbyś dołożyć ~50 pln.

Podkładkę weź Natec Genesis M12.
Odpowiedz
#8
Mam dłoń około 23x12 i palmo-fingeruje g403 więc on spokojnie powinien sobie dać radę z tą DM :D
Odpowiedz
#9
akurat do palmo fingera dobry będzie dm1
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.