• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki.
#1
1.Obecnie używam A4tech x747 brownfire.

2.Obecnie mam ustawione 800dpi, aczkolwiek musiałem się przestawić z
1600dpi(na takiej czułości grałem w CoDa, w CS:Go mam 800dpi).
3.Czułość jest pomiędzy średnią a niską(najfajniej mi się grało na
średniej w csa, ale wszyscy mówią, że trzeba się przestawić na niższą
[1] w cs, że tak mają progamerzy,więc teraz mam 2.54 w cs, kiedyś
najwygodniej mi było na 1600dpi i czułości średniej, od 3 do 5 w grze.)
4.Czułość w Windows to 6/11.
5.Mogę zmieniać dpi od 400 do 3600.
6.17cm.
7.CS:Go, Call of Duty.
8.Razer goliathus Control Edition 355x254x3 (mm)
9.Nie używam bocznych, mam 2 główne, dwa programowalne z boku, przycisk
do zmiany dpi, i scroll.
10.Do 300zł, wolałbym do 250, do 200.
11.Stosuję fingertipgrip v1 , ułożenie palców 1+2=2 .
12.praworęczny.
13.19.3cm
14.1,7cm
15.Nie chcę zmieniać chwytu.
16.Przyzwyczaję się do nowego dpi jeśli będzie taka potrzeba.
17.Nic się nie zepsuło, jednak uważam, że dzięki myszce lepszej klasy, będę bardziej precyzyjny.
18.Najlepiej w Polsce, łatwiejsza ewentualna gwarancja.
19.Miałem razer taipan, ale była za wysoka, nie mogłem jej trzymać tak jakbym chciał.Cenię sobie firmę steelseries, na razie polecano mi  Zowie fk1 i SS Rival, czy byłby to dobry wybór dla mnie? 
Odpowiedz
#2
Skoro Taipan był za wysoki to Rival będzie tym bardziej, gdyż jest wyższy i dłuższy ;) stąd fingertipem jej nie chwycisz. Jednak patrząc na tego a4techa co używasz, który do fingera również nie jest przeznaczony, to uważam, ze powinieneś spróbować Zowie Ec2-A, gdyż też jest lekko profilowana, ale jest mniejsza czyli typowo fingertipowa. Skoro Ci taipan nie przypasował to Zowie FK1 również może nie podejść. W EC2-A masz sensor 3310 rewelacyjnie skalibrowany, więc na tą chwilę jest to najlepszy sensor. Dpi masz 400/800/1600/3200 więc na 400 lub 800 możesz sobie spokojnie grać :)
Odpowiedz
#3
(05-02-2015, 11:53 AM)Hya napisał(a): Skoro Taipan był za wysoki to Rival będzie tym bardziej, gdyż jest wyższy i dłuższy ;) stąd fingertipem jej nie chwycisz. Jednak patrząc na tego a4techa co używasz, który do fingera również nie jest przeznaczony, to uważam, ze powinieneś spróbować Zowie Ec2-A, gdyż też jest lekko profilowana, ale jest mniejsza czyli typowo fingertipowa. Skoro Ci taipan nie przypasował to Zowie FK1 również może nie podejść. W EC2-A masz sensor 3310 rewelacyjnie skalibrowany, więc na tą chwilę jest to najlepszy sensor. Dpi masz 400/800/1600/3200 więc na 400 lub 800 możesz sobie spokojnie grać :)
Czy ta mysz sprawdzi się zarówno z 1 i 2 wersją fingertipgripa? I czy rzeczywiście na Waszym forum jest tylko recenzja  Zowie Ec2 evo czy to tylko moje niedopatrzenie?
Odpowiedz
#4
EC1 od EC2 różni się tylko sensorem rozmiarem, także nie ma co tu opisywać osobno EC1 od ec2 ;) Na stronie masz recenzję EC1-A (wcześniejszy wersji już nie sprzedają, zresztą nie ma po co ich kupować). Jest również recenzja wersji EC2 Evo czyli tam na kształt możesz popatrzeć ,chociaż recka jest stara gdzie dosyć krótko wszystko opisywaliśmy :P Niemniej patrz na recę EC1 i weź tylko pod uwagę, ze EC2 jest mniejsza i tyle.
Odpowiedz
#5
Cytat:EC1 od EC2 różni się tylko sensorem
chyba rozmiarem a nie sensorem :P
Odpowiedz
#6
@up
oczywiście :P miało być rozmiarem
Odpowiedz
#7
(05-04-2015, 09:22 PM)Hya napisał(a): @up
oczywiście :P miało być rozmiarem
Czytałem recenzję i niepokoi mnie ten scroll.Nie ma innej myszki, która będzie miała lepszy scroll, oraz twardsze przyciski? Czy łatwiutko się przywyczaić? Przyciski aż tak mnie nie martwią, ale podobno scroll świruje.
Odpowiedz
#8
Być może ASUS Strix Claw jeszcze. W Zowie EC widzimy, że czasem komuś skrzypi ten scroll, ale być może po pewnym czasie się wyrabia i to przechodzi (w naszym modelu nic takiego nie miało miejsca i scroll jest całkiem przyzwoity). Gorzej jest z z przyciskiem pod nim, gdyż i nam wydawało się już, że jest on dosyć marnej jakości i znacznie szybciej padnie niż reszta - dlatego sugerujemy, aby jak nie trzeba to go nie używać za często.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.