• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza mysz do 200zł?
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Razer Deathadder (8 lat)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: standardowa -1
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): standardowe
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ponad 30cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, LOL, OVERWATCH
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7, Razer Goliathus
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): rzadko
  • twój budżet: zależy, jak najmniej (ponizej 200)
  • jaki chwyt stosujesz: coś między claw gripem i fingertip gripem
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1, 2, 2 
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: po 8 latach to cud ze dziala, lewy przycisk, pilowalem plastik juz 2x, kabel czasami przerwie, nie wiem czy chcialbym cos zmienic
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):

Mam od 8 lat pierwszą edycję deathaddera, ale zaczyna umierac, plastik od przycisków piłowałem już 2x bo nie klikał przez powstałe wgłębienie, czasami przerwie kabel, ale 169zł za myszke na 8 lat to był dobry deal. Przez ten czas niewiele interesowałem się myszkami bo po co, więc stąd moje pytanie, czy jest aktualnie coś lepszego do 200zł od Deathadera 2013? Serio są aż tak awaryjne jeśli chodzi o przyciski i scrolla? Czy serio jest mniej precyzyjna od gen1 i gen3.5 skoro ma nowszy sensor?
Nie jestem przekonany co do zmiany kształtu ale jeśli jest coś lepszego to rozważę, myślałem o DA Elite ale cena ....
Gram dużo, cs:go, overwatch, lol, stary DA prze te 8 lat był ostro katowany wiec w koncu musial sie poddac :)
Odpowiedz
#2
Ostatnio była okazja na DA 2013, za 150 zł. Jeśli pasuje Ci kształtem to śmiało weź ponownie, nie ma sensu się przestawiać jak jest ok. Poczujesz dużą różnicę imo ;)
Odpowiedz
#3
Cały czas są po 159zł z przesyłką gratis na morele i emagu, dlatego nie wiem jaki sens dla ludzi ma dopłacanie do ELITE czy chociazby chromy ktore kosztuja 2x tyle prawie a chroma nie rozni sie niczym, elite rozni sie tylko przelacznikami omrona :P Chyba że dla kogoś RGB warte jest przepłacenia x2 :P
Odpowiedz
#4
(05-19-2017, 07:24 PM)DeV napisał(a): Cały czas są po 159zł z przesyłką gratis na morele i emagu, dlatego nie wiem jaki sens dla ludzi ma dopłacanie do ELITE czy chociazby chromy ktore kosztuja 2x tyle prawie a chroma nie rozni sie niczym, elite rozni sie tylko przelacznikami omrona :P Chyba że dla kogoś RGB warte jest przepłacenia x2 :P
elite ma lepszy sensor i mniejszą wagę, ale też myślę, że nie warto do niej dopłacać.
Odpowiedz
#5
Sensor w DA 2013 to nie tragedia, w porównaniu do starej wersji oczywiście lepszy, waga w DA też nie dramat. Dopłacanie do Elite to bezsens ;D
Odpowiedz
#6
rival 300
Odpowiedz
#7
w sumie też mógłby przypasować, ale DA to chyba bezpieczniejszy wybór dla niego
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.