• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razer deathadder elite
#1
Witam,
muszę się wyżalić na nową myszkę.. 
dzisiaj przyszedł do mnie elite i niestety znów się przejechałem.. przyciski są bardzo głośne i twarde, gorsze niż w chrome, porównywałem również z moim g403 i tam są perfekcyjne, na plus jest scroll, nie lata, ale nie jest tak płynny jak w g403, w logitechu czuć ten przeskok, tutaj jakby pływał.. jak w myszce używanej.. 

Jutro odsyłam, i nie wiem czy wymieniać na drugą sztukę czy ewentualnie zosta przy chromie..
Odpowiedz
#2
bo w elite masz bodajże te Omrony 50 mln kliknięć a one w feelingu są takie średniawki, więc jak konstrukcja przycisku jest kiepska to razem jest kiepsko ;D
Odpowiedz
#3
z tą żywotnością to jest różnie... koleżka ma Rivala, więc też ma być długowieczny, a tymczasem pożyczyłem od niego Rivala i od pech chciał, że akurat się popsuły...
Lepiej coś co ma mniej na liczniku, a lepiej klika, bo te miliony mogą być zgubne ;) przykładowo moja membrana wytrzymała więcej i była mniej awaryjna niż Cherry MX Red ;D
Odpowiedz
#4
odsyłam w poniedziałek i biorę na te konto dwa razy razer da 2013 ^^ najwyżej jak mi się jeden zepsuje to będę miał drugą na zapas hehe :)
Odpowiedz
#5
trochę bezsens imo, ale rób jak chcesz ;)
Odpowiedz
#6
Ja bym na Twoim miejscu spróbował.Kone EMP.
Odpowiedz
#7
Gdyby dream machines zrobiło myszkę dla osób z wielkimi łapami to bym nawet 4-6 stówek zdołał wydać :)
scroll, przyciski, sensor 3366 z g403, shape z deathaddera i jestem w raju :)
g502 jest najbliższy ideału, gdyby nie przyciski boczne/dodatkowe na gorzę, i ten bok wystający jak transformers to była by spoko :) nie wiem jak przyciski i scroll ale wydaje mi się że to samo co w g403
Odpowiedz
#8
Popatrz na ta EMP, co do g502 to według mnie ma dużo lepsze przyciski niż g403. :D
Odpowiedz
#9
Wait, what? Twarde przyciski? Dla mnie są miękkie jak cholera, aż za miękkie. I są cichutkie, przynajmniej w porównaniu z ZA13. Nie wiem jaki jest scroll w G403, ale temu z Elite nie mam nic do zarzucenia.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#10
Scroll w G403 nawet zakładając że nie będzie luźny jest taki sobie meh. Król scrollow to ROCCAT jak dla mnie :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.