• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygodny fotel, krzesło do komputera - 1000zł
#11
Można wypróbować np .w Agata meble, mają podstawowe modele Dxracerów. W paru w sklepach takich czysto z fotelami też się zdarzają pojedyncze sztuki. Hya ma taki fotel i sobie chwali, ale ja uważam, że to takie bardziej szpanerskie, fajnie wyglądające fotele i co by nie mówić wygodne, ale jak masz jakieś problemy z kręgosłupem to lepiej rozglądnąć się za czysto ergonomicznymi lub kupić sobie poduszkę ortopedyczną jaką często kierowcy używają pod lędźwie bo ta co daje dxracer to zwykła poduszeczka i to niewygodna.
Odpowiedz
#12
(09-10-2015, 10:11 AM)t4co napisał(a): Można wypróbować np .w Agata meble, mają podstawowe modele Dxracerów. W paru w sklepach takich czysto z fotelami też się zdarzają pojedyncze sztuki. Hya ma taki fotel i sobie chwali, ale ja uważam, że to takie bardziej szpanerskie, fajnie wyglądające fotele i co by nie mówić wygodne, ale jak masz jakieś problemy z kręgosłupem to lepiej rozglądnąć się za czysto ergonomicznymi lub kupić sobie poduszkę ortopedyczną jaką często kierowcy używają pod lędźwie bo ta co daje dxracer to zwykła poduszeczka i to niewygodna.

Dzięki, poszukam najbliższej agaty ;)

Szpanerskie, czy nie, mam "normalny" fotel biurowy i usiedzieć na nim nie mogę, a ponieważ i tak muszę jakiś na stancję kupić (studia :/ ), to pomyślałem, że może taki będzie odpowiedni :)
Odpowiedz
#13
to jeszcze laski wyrwiesz na taki fotel, zaprosisz, że niby pouczyć się i powiesz, że sobie ze swojego ferarri przyniosłeś do pokoju haha ;D

fajna jest opcja w dxrecarach, ze mozes sobie go na płasko dać, ja tam czasem się zdrzemnę z 15 min a nie chce mi się do łóżka iść :P
Odpowiedz
#14
Mam model ML-1163 kupiony tutaj https://www.akracing.pl i bardzo sobie chwalę
Odpowiedz
#15
Mnie się podobają od nonameoffice - krzesła biurowe - wiecie może jak z ich jakością i wytrzymałością?
Odpowiedz
#16
@up
Nie mają ani jednego ciekawego modelu w cenie do 1000 zł, który by wyglądał na wygodny do grania przez wiele godzin dziennie.
Odpowiedz
#17
(02-19-2016, 12:43 PM)t4co napisał(a): @up
Nie mają ani jednego ciekawego modelu w cenie do 1000 zł, który by wyglądał na wygodny do grania przez wiele godzin dziennie.

Ja zakupiłem Fotel BST Niebiesko - Czarny za 329 zł. Ekoskóra + siatka + podgłówek itp. Ludzie chwalą. Powiem Wam jak się sprawuje ;d Bo patrzyłem i tak naprawdę do conajmniej 650 zł nie było innych foteli z  innym ,,składem"
Odpowiedz
#18
Sorry ze odkopie, czy ktoś się orientuje, czy można gdzieś zobaczyć na żywo te fotele?

https://www.akracing.pl/index.php?id_kat=001001
Odpowiedz
#19
w dobrych sklepach z meblami ;D
Odpowiedz
#20
Co sądzicie o fotelach firmy noblechairs? Są warte swojej ceny?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.