• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz palm grip 1-3-1
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G100s
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000, chyba przestawię się na 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: suwak w windows 10 jest na środku
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 20cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, BF1, BF4, Wiedzmin 3
  • jaką masz obecnie podkładkę: STEELSERIES QCK
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 3, boczych nie mam. W nowej myszce mogą być, może ich nie być, obojętnie
  • twój budżet: powiedzmy 200-300zł, ale im mniej tym lepiej, interesuje mnie najlepszy stosunek cena/jakość
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17.5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: +-100~dpi pewnie szybko sie przestawie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: z myszki jestem zadowolony, mimo, że nie jest do palm gripa(ale mam małą dłoń więc pewnie dlatego była dla mnie wygodna). Niestety czasami zacina sie LPM, a scroll robi double click
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): nie interesują mnie myszki bezprzewodowe
Odpowiedz
#2
Sprawdź Kone Pure Owl Eye.
Odpowiedz
#3
A co powiecie o Logitech G403?
Odpowiedz
#4
dforak czy ty zajmujesz sie reklama do roccata ;p ? nie watpie w jakosc nowej myszki choc podobno nie jest tak dobra jak poprzednika. ale pod palm grip to nie bardzo nawet dla 17,5 cm to dla mnie bardziej taki bardziej fintertip. pod twoja dlon przetestowalbyl owego g403. Jesli lubiles g100 aktualnie masz g203 lub gpro na upartego. pod palma wg wymiarow powinny pasowac zowie FK2 lub EC2-A, ale to musza sie wypowiedziec inni bo nawet ich nie testowalem.
Odpowiedz
#5
Na dłoń 17.5 cm, czyli prawie taka jak moja, to mi się zdaje że G403 będzie sporo za dużą myszką, ona jest dość duża. Na dłonie 17 cm myszki powyżej 120mm to już za dużo i niewygodne.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#6
G403 będzie dla niego za duża, a KP jest bardzo uniwersalna dla małych dłoni. Do palma będzie bardzo fajna, jeśli chodzi o build quality to dla niektórych tylko nowy coating może wyjść na minus. Jeśli chce palma to G Pro bym mu nie polecił, chyba że jest szczęśliwy z kształtem g100s.
Odpowiedz
#7
Ja na jego dłoń polecę z własnego doświadczenia G203 i Rival 100, to dobre, dokładne myszki. O dziwo już trzeci dzień siedzę na Rival 100, a miałam niedawno ją sprzedawać, myślałam że nie będę jej używać, a tu proszę, nagle się przyzwyczaiłam do niej.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#8
Pójdę zobaczyć do jakiegoś sklepu ta g403 i inne o których pisaliście. Ogólnie co do kształtu g100s, to mam wrażenie że mogłaby być ciut większa i chyba wyższa w środkowej części, bo tam mam dłoń w powietrzu, myszka jest za płaska.
Odpowiedz
#9
(05-14-2017, 07:17 PM)wojtekMaslowski napisał(a): Pójdę zobaczyć do jakiegoś sklepu ta g403 i inne o których pisaliście. Ogólnie co do kształtu g100s, to mam wrażenie że mogłaby być ciut większa i chyba wyższa w środkowej części, bo tam mam dłoń w powietrzu, myszka jest za płaska.

Właśnie logitech g pro / g203 mają trochę wyższy grzbiet od g100s (jego najwyższy punkt jest umieszczony bardziej z tyłu), ale również zaokrąglone boki, które nie są zbyt wygodne.

Cytat: nie watpie w jakosc nowej myszki choc podobno nie jest tak dobra jak poprzednika
patrząc na opinie jest chyba najlepiej wykonaną myszą na rynku, w poprzedniej był gorsze pokrycie i luzy na głównych przyciskach w niektórych egzemplarzach.
Odpowiedz
#10
Cytat: nie watpie w jakosc nowej myszki choc podobno nie jest tak dobra jak poprzednika
patrząc na opinie jest chyba najlepiej wykonaną myszą na rynku, w poprzedniej był gorsze pokrycie i luzy na głównych przyciskach w niektórych egzemplarzach.
[/quote]
w egzemplarzu który pożyczyłem, który chodzi już dwa lata nic takiego się nie działo, ale może taki fart był. moja opinia o gorzej jakości jest na podstawie opinii Rocket Jump Ninja(youtube), który wspominał o innym wykonaniu.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.