• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie p/g-sr niebieska
#1
witam,
mam pytanko, macie może jakieś wieści na temat tego że, podkładka rzekomo ma się pojawić w dalszej sprzedaży ?
ktoś ostatnio na forum pisał że, ma jakiś kontakt niby z zowie i mają je ponownie wprowadzić w obieg ?

jutro odbieram p-sr z euro.com.pl wstrzymałem się przed g-sr i może akurat pojawią się niebieskie ^ wtedy brałbym g-sra
Odpowiedz
#2
To ja pisałem.

Mówił o tym streamer "Gruby". On jest zaprzyjaźniony z Zowie i ma dostęp np. do niebieskiej g-sr i wysyłają mu każdą myszkę, którą chce.

Pamiętam jak mówił, że Zowie niedługo wypuści limitowaną Zowie EC White. No i wypuścili. Ostatnio mówił, że koniec maja-czerwiec ma wyjść limitowana niebieska G-SR. Gwarancji wam nie daje, ale wydaje mi się, że nie powiedział tego tak od czapy.

PS: Zawsze Zy z kanału Rocket Jump Ninja dostaje od Zowie ich sprzęt i recenzuje, zanim będzie on w sprzedaży, więc radze śledzić jego kanał. Po za tym ogółem polecam ten kanał.
Odpowiedz
#3
Sam sklep PROCPU potwierdził, że niebieska zowie g-sr będzie u nich dostępna w sprzedaży w maju.
Odpowiedz
#4
widać, czarna miała słabą sprzedaż i benq postanowiło wrócić do poprzedniej :P w koncu niebieskie sie wyprzedały bardzo szybko ;) pomimo słabej jakości jak na podkładkę ;p
Odpowiedz
#5
Ciekawe czy narzucą marże 200% :D co do jakości, porównaj ją do qck :D a i tak ludzie kupują ją na te kilka miesięcy ^^
Odpowiedz
#6
Co macie na myśli pisząc, że jest słabej jakości!?
Odpowiedz
#7
zużywa się, wyciera na wolniejszą, niektórzy to lubią, ale ogólnie pad powinien trzymać swoje właściwości. QCK to najgorsza jakościowo podkładka z tych "lepszych" firm ;D dlatego porównaj
Odpowiedz
#8
ja po ok 8 miesiacach doprowadzilem do takiego stanu, że już sie tak fajnie jej nie używało i przesiadlem sie na taito 2017
Odpowiedz
#9
Miałem zamiar brać tą taito 2017, ale jest mniejsza od tej zowie g-sr blue. Jeżeli ta zowie g-sr będzie kosztowała łącznie z kosztami przesyłki do 130zł to wezmę, jeżeli nie to zadowolę się tym taito 2017 za 90zł.
Odpowiedz
#10
To weź po prostu większą wersję Taito.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.