• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik z Biedronki za 150 zł
#11
mój koleżka kupił Modecom Volcano Hammer, cena podobna, na Outemu.
Albo już mam coś w mózgu, ale te Outemu są jakby lepsze niż pamiętam. Oczywiście nadal Kailh>>>Outemu, ale wydaje mi się jakby coś poprawili... Aczkolwiek to nie Hykker, który dość często ma problemy techniczne ;D
Odpowiedz
#12
no i dalej nie wiem, czy jest sens kupić, żeby przetestować mechaniki:D

300-400zl wywalać mi się nie chce na mechanika, bo nie wiem czy mi podejdzie taki typ:)
Odpowiedz
#13
pfff, to z Chin zamawiać śmiało można
taki Ajazz AK33 na Black jest bardzo przyjemny, np. teraz kupuje jakiegoś za 26$, podświetlany, TKL, na autorskich redach, chu* wie co to jest, ale z obudową więc jest nadzieja że dobre ;D
warto testować ^^ sprzedasz w polsi z zyskiem, no chyba, że trafisz na cebulaków, którzy wiecznie chcą obniżać... do tej pory nie sprzedałem potestowego CM Storma Sentinela III, a wystawiłem za 100 zł ;E
wogole olx mi zdj usunął, bo nie wierzyli, że to ja pisałem XD
teraz w PL mechaniki drogo stoją, te tańsze to wszystko gówna na Blue, nie twierdzę, że to jakieś zło, ale do grania imo liniowe najlepsze
PS masz teraz w PL za 200 zł Trusta GXT 870, takie redy, spoko są ;)
Odpowiedz
#14
Ale ten Trust ma wiochę ramkę:) Nie ma jakiejś prostej jak wyciosanej siekierką ?? Taniej mechanicznej do testów?:)
Odpowiedz
#15
? :D
co to za odkopy hehe
Fakt, biedra ma fajne rzeczy, jednak Hykker do nich nie należy XD
Odpowiedz
#16
zwykły spamer, który robi gówniane posty a później dodaje sygnaturkę z jakimś odnośnikiem do jakiegoś gówna.... już usunięty ;p
Odpowiedz
#17
domyślałem się ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.