• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik z Biedronki za 150 zł
#1
Tak se pomyślałam że napiszę jakiegoś newsa :D

15 maja w Biedronce będzie można kupić klawiaturę mechaniczną za 150 zł - Hykker X Range.

http://www.komputerswiat.pl/testy/sprzet...-test.aspx

Dziękuję za uwagę :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#2
hehe aż boję się pomyśleć jak nieprzyjemne w działaniu se te ich przełączniki w tym hykkerze ;D
Odpowiedz
#3
A każda klawiatura mechaniczna inaczej działa? Ja wiem, że mechanicznej bym nie chciała. Ostatnio siostrzeniec kupił, nie najtańsza, ale i nie najdroższa, jak grałam u niego to myślałam że nie wytrzymam, te klawisze takie głośne, że po powrocie do mojej starej za pare zł to ulga dla uszu. Ciężko się gra i pisze na mechaniku, nie wiem jak ludzie mogą tego używać :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#4
dla mnie dzwiek mechanika to miodek dla uszu ;D jak przyjdzie mi coś pisać na zwykłej klawce i nie ma tego dzwieku to mnie aż skręca ;/
Odpowiedz
#5
Dla każdego co innego :) Mi ten dźwięk się nie podoba, jest zbyt głośny, no taki denerwujący, aż się prosi by nie wciskać klawiszy :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#6
Feeling jest o wiele lepszy.

Kiedyś myślałem, że mechaniki są trochę przereklamowane. Ale skusiłem się i wydałem 400 zł na mechanika (co wydawało mi się grubą przesadą). Dzisiaj nie żałuję ani złotówki. Jak przychodzi mi w szkole pisać na membranie, to piszę mi się o wiele, wiele gorzej.
Odpowiedz
#7
To może jeszcze zależy jaki mechanik. Podejrzewam że każdy się jakoś trochę różni od siebie. Jeden może jest głośniejszy, drugi cichszy. Nie znam się bo nie miałam.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#8
Ale cena wypaśna:D Jest sens kupić taką na testy mechanika?? Ostanio mechaniczne klawiatury jakie dotykałem to chyba były w commodore 64 i klawiaturka IBMa z łamiącymi się sprężynkami jakieś 25lat temu:D

Chętnie bym sobie potestował mechnika czy mi podejdzie:) Ale czy jest on wart testowania?:P
Odpowiedz
#9
ja bym powiedział, że na fazę można kupić :P
Odpowiedz
#10
I jak, kupił ktoś??:D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.