• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka dla znajomka
#1
Cześć. Znajomy szuka nowej myszki, lecz nie jest pewien co kupić. Na oku ma deathadderka, bo grał czasami na moim i bardzo mu się podobał, ale sądzę, że jesteście w stanie doradzić coś lepszego ;d
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: G502
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1850/1900 (not sure)
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): wysoka
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Nie gra w fpsy, ale w smite sam nadgarstek
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Smite
  • jaką masz obecnie podkładkę: Taito 2017 rozmiar ten średni bodajże
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 boczne
  • twój budżet: Nieograniczony
  • jaki chwyt stosujesz: Wyjściowo palm grip, ale jak przesuwa myszkę w swoją stronę, to lekki claw się z tego robi
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19,1 cm
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,9cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Lewy przycisk odmawia posłuszeństwa
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Najlepiej w Polsce (bo mogę mu ją ja kupić), Szwecji (bo kolega pochodzi ze Szwecji), lub Anglii (bo "pracujemy" tam hehe), ale zamawiana z jakichś oddali też ujdzie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Wiem tyle, że fajnie mu leży Deathadder i tak samo jak mi, nie przeszkadza mu twardy klik taki jak jest np. w myszkach Zowie
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#2
imo to jak ma pewny kształt to do smita w 100% wystarcza DA, niech bierze, ewentualnie mu G403 poleć jak woli coś trochę mniejszego i głównie nadgarstkiem operuje
Odpowiedz
#3
Jest raczej z tych co wolą duże myszki, więc weźmie Deathadderka, dzięki za pomoc :D
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#4
Koledzy a pytanie, narazie dałem temu znajomemu swojego deathadderka na potestowanie dłuższe i chciałby coś równie dużego, lub większego, z może trochę twardszymi przyciskami i chciałby spróbować symetryka (wiem że o to ostatnie może być ciężko, bo jest tylko FK1 z bardzo twardymi przyciskami, więc jak będzie profilowana to też ujdzie)
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#5
nie polecam, ale przychodzi mi do głowy Xtrfy M3 Heaton XD
no ale wspieraj nowo rozwijającą się markę hehe
a tak serio to mierzył on Rivala? Wiem, że ma się nijak do DA, szczegolnie przyciskami, ale moze bedzie mu leżał.
Być może spodobałby mu się EC1-A
Ew. XM300 od gigabyte, wcale większa nie jest, ale podobna.
Odpowiedz
#6
Nie wiem jak będzie z tymi twardymi przyciskami w EC-1A. A jak już Zowie, to nie lepiej już FK1, skoro chce symetryka?
Rivala z tego co wiem miał i zmienił, więc coś musiało z nim być nie tak.
A i z Deathadderem jest taki problem, że nie ma miejsca na mały palec ;x
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#7
jak na DA nei ma miejsca to na Fk1 tym bardziej, ona jest mniejsza w dłoni

pozostaje mu xtrfy m3 lub rival300, ewentualnie Cougar revenger
Odpowiedz
#8
ventus x optical to taki większy i delikatniej wyprofilowany DA, jakościowo podobno jest na bardzo dobrym poziomie pod każdym względem, cenowo również bardzo atrakcyjna.
Odpowiedz
#9
Co do tej FK1, nawet na mojej ZA13 nie miał takich problemów z małym palcem.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.