• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do FPS , LOW SENS ,220PLN
#1
Witam 
Poszukuję myszki głównie do FPS w kwocie 220zl 
Jako iż moja obecna myszka odmawia współpracy szukam czegoś nowego i lepszego .
Obecnie posiadam DM DM1 pro i jestem z niej nie zadowolony . Wcześniejszy rival działał o niebo lepiej .
Szukam czegoś o ile to możliwe z lepszym sensorem niż ten pwm3310 nie mówię że jest słaby ,ale potrafi się zacząć 
W sumie to rzuciły mi się w oczy dwa modele 
Logitech g403 i rival 300 ale rival to też 3310 
Jest też chyba DM1 pro s ale chyba im już podziękuje za współpracę.
  • jaką obecnie myszkę używasz:DM DM1 pro 
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows:4-5
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):400/1200
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):około 90-100cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):overwatch cs
  • jaką masz obecnie podkładkę:QCK+ 
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):czasami używam bocznych 
  • twój budżet:220zł
  • jaki chwyt stosujesz:palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1-2-2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: 400 dpi wymagane 
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: ppm popsuł się 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):brak
Odpowiedz
#2
http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=5
Odpowiedz
#3
Jeżeli Ci rival lepiej leżał, to bierz G403, myślę, że dobrze Ci przypasuje. Na 3366 nie będzie już problemów z sensorem


wiesz, niestety przełączniki robi Omron, niestety mają jaką mają kontrolę jakości i nic się z tym nie zrobi, że padają raz częściej raz później ;)
Odpowiedz
#4
(05-08-2017, 08:07 AM)Hya napisał(a): Jeżeli Ci rival lepiej leżał, to bierz G403, myślę, że dobrze Ci przypasuje. Na 3366 nie będzie już problemów z sensorem G403

Na pewno to chciałeś napisać ;) ?


fazzjusz podaj długość dłoni, bo bez tego to wróżenie z fusów.
Odpowiedz
#5
Btw. Z tego co się orientuję, to warto ustawić zwiększoną precyzję wskaźnika i ustawić czułość w Windowsie na 6/11, może przejdą problemy z sensorem.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#6
(05-08-2017, 08:19 PM)Wodzu napisał(a):
(05-08-2017, 08:07 AM)Hya napisał(a): Jeżeli Ci rival lepiej leżał, to bierz G403, myślę, że dobrze Ci przypasuje. Na 3366 nie będzie już problemów z sensorem G403
Na pewno to chciałeś napisać ;) ?
fazzjusz podaj długość dłoni, bo bez tego to wróżenie z fusów.

taka dedukcja coś pośrodku DM1 i Rivala ale żeby miało sensor 3360/66 to w sumei tylko g403 jest :D
Odpowiedz
#7
Powiem ze do każdej myszki jestem w stanie sie przyzwyczaić . Chyba wezmę tego logitecha , jeszcze od nich myszki nie miałem .
Dzięki za pomoc
Odpowiedz
#8
(05-10-2017, 10:07 AM)fazzjusz napisał(a): Powiem ze do każdej myszki jestem w stanie sie przyzwyczaić . Chyba wezmę tego logitecha , jeszcze od nich myszki nie miałem .
Dzięki za pomoc

Matko.... jak to robisz? Zdradź mi swój sekret :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.