• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podkładka pod A4Tech XL-760H
#1
Witam,

O dziwo wyszukiwanie zwrocilo zero wynikow...

- myszka laserowa na avago 9500
- nie posiadam podkladki.
- jestem high-sensem, wiec podkladka powinna byc szybka i gladka (plastikowa?). Nie wiem jednak czy w przypadku tej akurat myszki nie bedzie lepiej sie skupic na dokladnosci. To jest w koncu laser...
- zywotnosc < 6 miesiecy odpada
- zdecydowanie zakup w Polsce
- cena adekwatna do klasy myszki - to jest mysz w kategorii < 100 zl, wiec bez szalenstw;)
#2
Jeżeli wolałbyś materiałową to taki Natec M11 wystarczy w zupełności. Jeżeli chcesz plastikową to pamiętaj, ze są dosyć drogie i jak dużo czasu grasz, a ślizgacze już są trochę wyjeżdżone to do 6 miesięcy da się wytrzeć plastikowe :P Także na początek o ile rozmiar Ci wystarczy to spróbuj Natec M55. Wszystkie lepsze to już przekraczają wartość myszki :P
#3

Komputera uzywam bardzo roznorodnie: obsluga programow muzycznych i graficznych, jako zrodlo rozrywki multimedialnje wszelakiej itd. W gry nie gram za duzo, ale zagrac lubie.

Takie podkladki pewnie by mi wystarczyly. Obawiam sie troche tego "intensywnego zapachu gumy" w m11. Skoro wsmopmniano o tym w recenzji, to cos musi byc na rzeczy:P Nie wiem tez, jak sie sprawdzi w wysokich dpi - wedlug recenzji polecana jest raczej dla low-sensow.

Ewentualnie jakies inne propozycje??
#4
Na materiałowych używa się do ok. 1500 dpi w laserze. Do obróbki w grafice raczej i tak więcej nie używasz ;). Ewentualnie z materiałowych rozważ jeszcze Roccat Taito, ona całkiem dobrze współpracuje z laserami.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.