• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka Logitech G240
#1
Może Wy wiecie o co chodzi, bo ja nie kumam. Mam fajną podkładkę Logitech G240, taką z delikatnym niebieskim logiem i czarnym spodem:

[Obrazek: product-large,,pr_2015_11_3_9_22_47_662.png]

Kupiłam drugą G240 by mieć na zapas, a przysłali mi z białym logiem i niebieskim spodem:

[Obrazek: g240-cloth-gaming-mouse-pad.png]

Za cholere nie mogę trafić na wersję z niebieskim logiem, mimo że w sklepach na obrazku jest niebieskie logo, to przesyłają białe. Czy to jest jakaś nowa wersja, a tamta przechodzi do lamusa? Zdecydowanie wolę wersję z delikatnym niebieskim logiem, zdziwiło mnie to, że przesyłają zupełnie inne.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#2
Obawiam się że może być ta sama sytuacja co z zowie g-sr..
na reddicie piszą że obie niczym się nie różnią oprócz loga i własnie koloru spodu podkładki.
Odpowiedz
#3
Czyli że po raz kolejny zamienili coś lepszego na coś gorszego? :D Bo u mnie takie sytuacje zdarzają się systematycznie. Zawsze jak coś kupię dobrego, to potem już tego nie ma, bo albo kończą to produkować, albo robią "innowację" i niby nowe, lepsze, ale nie koniecznie dla mnie lepsze, bo te białe spore logo za bardzo rzuca mi się w oczy, wolę te delikatne obwódki "G" niebieskie.

Edit: Zauważyłam na youtube unboxingi tych podkładek i te co mają około rok lub więcej to są z niebieskim logo, a te co sprzed miesięcy to z białym, czyli pewnie już tylko z białym sprzedają. Mam wrażenie że ktoś robi mi na złość zabierając to co mi się podoba :D :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#4
Jeśli nie czujesz różnicy w ślizgu to ciesz się z obu :) z resztą kto się patrzy na podkładkę w trakcie grania ^^
Odpowiedz
#5
Różnicy chyba nie ma, ale jakoś białe logo razi mi w oczy i nie muszę patrzeć na podkładkę, widzę kątem oka :D A używam nie tylko do grania, większość czasu do pracy, do neta itp. A jak mam wybór między delikatnym niebieskim a białym, to czemu by nie wybrać, ale teraz widzę że chyba nie mam wyboru :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#6
Jak nie ma problemu ze ślizgiem to nie ma co płakać. Zwykła zmiana kosmetyczna, żeby odświeżyć produkt i żeby ludzie na nowo zwrócili na niego uwagę.
Odpowiedz
#7
Ciesz się ze nie jest tak jak z gs-r niebieska jest lepsza od czarnej i niebieska jest niedostępna
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Dla kobiety zmiana kosmetyczna jest ważna :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
Właśnie testuję tą nowszą wersję podkładki Logitecha i powiem wam że spierniczyli, guma ślizga się jak żel Durexa :D Zdecydowanie poprzednia wersja jest bardziej stabilna i nie drgnie. Powierzchnia wydaje się trochę lepsza, ale to może tylko z tego powodu że jest nowa i nie obrosła kurzem. Tamta w ciągu kilku dni zakurzyła się na całej powierzchni i nie wiem jak czyścić podkładki z kurzu, gruszką dmucham, ale mało co pomaga, sprężone powietrze pewnie jeszcze gorzej, bo z niego nie raz woda wylatuje.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#10
(05-05-2017, 06:29 PM)Ewelina napisał(a): Właśnie testuję tą nowszą wersję podkładki Logitecha i powiem wam że spierniczyli, guma ślizga się jak żel Durexa :D Zdecydowanie poprzednia wersja jest bardziej stabilna i nie drgnie. Powierzchnia wydaje się trochę lepsza, ale to może tylko z tego powodu że jest nowa i nie obrosła kurzem. Tamta w ciągu kilku dni zakurzyła się na całej powierzchni i nie wiem jak czyścić podkładki z kurzu, gruszką dmucham, ale mało co pomaga, sprężone powietrze pewnie jeszcze gorzej, bo z niego nie raz woda wylatuje.

najlepiej sprawdza się rolka samoprzylepna do ubrań :) 8zł w kik'u i starcza na kilka miesięcy, jest jej bardzo dużo.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.